Alla kategorier > Skönhet
Nyx concealer stick
Nyx concealer stick - 89 Nyx concealer stick - 90

Nyx concealer stick

Storlek: NO SIZE
Kategori: Skönhet
Märke: NYX

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

NYX PROFESSIONAL MAKEUP Pro Fix Stick Correcting Concealer Aldrig använd

Vanessa
Vanessa
(71)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nyx concealer - Nyx serum concealer i färgen vanilla. Bara testad en gång annars som ny. Fler frågor? Tveka inte att skriva o fråga☺️
nyx serum concealer  - en jätte fin concealer från nyx i nyansen BWMCCS01 fair andvänd fåtal gånger men fortfarande i bar skick nypris 140kr
NYX Professional Makeup bb conceal stick - NYX Professional Makeup Pro Foundation Stick i nyansen 002 Fair. Perfekt för att jämna ut hudtonen och ge en naturlig finish. Enkel att applicera och smidig att ta med sig.
Bare With Me Concealer Serum från NYX - NYX Bare With Me Concealer Serum är en lätt och krämig concealer i en praktisk pumpflaska. Perfekt för att täcka ojämnheter och ge en naturlig finish. Har använt den några gånger men det finns jätte mycket produkt kvar, nyansen beige
Concealer Serum från NYX - Säljer en NYX Bare With Me Concealer Serum. Den kommer i en smidig tub med rosa lock och är perfekt för att täcka ojämnheter och ge en naturlig finish. Perfekt för dig som vill ha en lätt och återfuktande concealer.
Nyx concealer  - Nyx concealer i färgen 05, aldrig använd, kontakta mig vid intresse❤️
Nyx concealer  - Två st olika nyx concealer som endast blivit testade, men inte min färg så får ingen användning av de. Färgerna ser man på andra bilden. 50kr st eller båda för 85kr
Nyx - Glitter pigment från nyx. Använt vid enstaka gånger
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
CAIA Soft Focus Powder Translucent - Säljer ett CAIA Soft Focus Powder i färgen Translucent.
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Caia face palette - Säljer den oanvända caia face palette i SASSY den är helt oanvänd och köpt för 550kr
Tom Ford Ombré Leather 50ml parfym + Liquid Brun på köpet - Tom Ford Ombré Leather är en lyxig parfym i svart rund flaska med stilren design. Doften är djup och läderinspirerad, perfekt för dig som gillar unika och eleganta parfymer. Flaskan rymmer 50 ml Eau de Parfum. Slänger även in Liquid brun på köpet då jag aldrig använder nån av dessa. Köpte Tom Forden i italien 2023 så är en äldre batch och har fått macerateatat ett långt tag nu. Håller riktigt bra och är elegant. Skulle säga runt 40-35 ml kvar minst. Är öppen för byten och prisdiskussion
Caia necessär  - Använd 1 gång hel och ren dragkedjan funkar som den ska
CAIA Face Palette Classy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Classy. Paletten innehåller fyra olika nyanser för ansikte: blush, bronzer och highlighter i varma, naturliga toner. Kommer i en fyrkantig brun förpackning med spegel i locket. Perfekt för att skapa en fräsch look.
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 20C - Foundation från CAIA i nyansen 20C. Dewy Drops Serum Foundation ger en naturligt daggig finish och innehåller vitamin E och glycerin för återfuktning. Kommer i en frostad glasflaska med pump och silverfärgat lock. Innehåller 30 ml. Andvänd ett par gånger
YSL rosa puderrouge i lyxig dosa - Lyxigt puderrouge från Yves Saint Laurent i en rund dosa med quiltad, ljusrosa läderlook och ikoniska YSL-loggan i metall. Rouget har en mjuk, kall rosa ton och pressat YSL-mönster. Perfekt för dig som vill ha en elegant touch i sminkväskan.