Alla kategorier > Skönhet
Nyx highlighter
Nyx highlighter - 89 Nyx highlighter - 90

Nyx highlighter

Storlek: -
Kategori: Skönhet
Märke: NYX

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd highlighter från Nyx men är i bra skick! Vid intresse kontakta mig!🤍

valentinabehrami
valentinabehrami
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nyx highlighter  - Endast testad en gång
NYX Born To Glow Liquid Highlighter - NYX Born To Glow Liquid Illuminator i en smidig tub på 18 ml. Ger en snygg glow med en lätt rosa-tonad finish. Perfekt för att highlighta ansiktet eller använda innan foundation.
NYX Born To Glow Highlighter Palette OÖPPNAD - Säljer den TikTok-virala NYX Born To Glow highlighterpaletten (oöppnad) med sex skimrande nyanser i guld, champagne, koppar, rosa och pärlemor. Paletten har en genomskinlig plastförpackning och rektangulära pans. Perfekt för att skapa glow och highlighta ansiktet.
NYX / Liquid highlighter / 50% kvar - Mer än 50% kvar i förpackningen. Vill vara tydlig med att den här kan vara äldre än vad som rekommenderas på baksidan av produkten. Lukten är dock densamma och jag känner ingen skillnad i dess konsistens och så vidare, men vill vara tydlig med att den in
Nyx concealer  - Två st olika nyx concealer som endast blivit testade, men inte min färg så får ingen användning av de. Färgerna ser man på andra bilden. 50kr st eller båda för 85kr
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
CAIA ljus concealer 1W - Säljer en concealer från CAIA i nyansen 1W. Förpackningen är stilren med genomskinlig plast och ett silvrigt lock. Färgen är ljus beige, perfekt för att ljusa upp under ögonen eller täcka blemmor. Enkel att applicera tack vare den smidiga tuben. Testad en gång
e.l.f. Power Grip Primer The Big Gripper - Power Grip Primer The Big Gripper från e.l.f säljer den stora primern från elf den är helt ny och aldrig använt den och är helt oöppnad annars skulle jag aldrig sälja den kom för fler frågor NY PRIS 339kr och jag säljer för 👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼
Faye (S);Medium Almond - Set med dirtypink glittriga press-on naglar i medium almondform, dekorerade med silverdetaljer som fjärilar, stjärnor, måne, pärlor och kristaller. Naglarna har coola 3D-accessoarer och passar dig som gillar statement-naglar med unik vibe.S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm
Depend gel iq top coat och highshine Cleanser - Säljer ett top coat och 2 highshine cleansers från depend gel iq. Gellacket är använt en gång så näst intill full. Cleanserarna är uppskattade till den mängd som visas på bilderna med de svarta strecken. Säljer pga att de aldrig kommer till användning!
Mini rare beauty blush - Mini blush från Rare Beauty i nyansen Happy. Färgen är en fräsch rosa ton som ger kinderna ett naturligt glow. Innehåller 3,2 ml och är enkel att applicera med applikator. Knappt använd alls!
Clarins ögonskuggspalett nude toner - Snygg ögonskuggspalett från Clarins med fyra nyanser i nude och brun/rosa toner. Kommer i en lyxig guldig dosa med spegel och två applikatorer. Perfekt för att skapa både mjuka och markerade ögonlooks. Medföljer röd sammetsfodral. Testat lite av den rosa med borsten på handen, annars helt nytt.
Individuella lösögonfransar i svart - Säljer ett set med individuella lösögonfransar i svart, perfekt för att bygga upp en naturlig eller dramatisk franslook. Fransarna kommer i olika längder och är fästa på en rosa bricka. Materialet är syntetiskt och ger en fjäderlätt känsla.