Alla kategorier > Skönhet
Nyx läppstift
Nyx läppstift  - 0 Nyx läppstift  - 1

Nyx läppstift

Storlek: NO SIZE
Kategori: Skönhet
Märke: NYX

53 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Använd 1-2 ggr

Kelly
Kelly
(17)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
NYX läppstift och penna - Säljer helt nya oöppnade två NYX Lingerie Push-Up produkter: ett flytande läppstift i en matt, brunrosa nyans och en långvarig läppenna i färgen, som är en varm nude-brun ton. Perfekt combo för att skapa snygga läppar. Båda tillsammans säljs för: 100 kr, vid köp av en produkt: 65 kr
Blå flytande läppstift från NYX - Säljer ett NYX Liquid Suede läppstift i en cool grå nyans. Perfekt för en edgy look! Formulan är krämig och torkar till en matt finish. Använd det för att sticka ut och skapa en unik stil. Perfekt för både vardag och fest!
NYX läppstift  - Ett nyx läppstift använd några gånger väldigt fin färg
Nude läppstift från NYX - Snyggt nude-färgat läppstift från NYX med klassisk svart hylsa och silvrig detalj. Krämig formula som ger en naturlig look och passar perfekt till alla tillfällen. Enkel att applicera och smidig att ha med i väskan. Testad på handen
Nyx - Glitter pigment från nyx. Använt vid enstaka gånger
Läppstift  - Jättefint läppstift från nyx, bara testad på handen annars inte använd!!
Läppfärg NYX - Helt nytt läppfärg från Nyx, inplastad. Kan hämtas eller mötas upp i Stockholm, helst Farsta Centrum.  Skriv vid eventuella frågor eller funderingar 💕
Nyx primer  - Nyx primer, skön och fin på huden innan foundation. Använd någon gång men knappt blivit till användning därför anledningen till att jag säljer. Ny pris - 199
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Glow Monkey Setting Spray från Hickap - Glow Monkey Setting Spray från Hickap är en ansiktsmist i en genomskinlig rosa plastflaska med silvrig spraypump. Ger en strålande finish och passar alla hudtyper. 100% vegansk formula som fräschar upp och fixerar makeupen.
Caia face palette - Säljer den oanvända caia face palette i SASSY den är helt oanvänd och köpt för 550kr
Caia necessär  - Använd 1 gång hel och ren dragkedjan funkar som den ska
Tom Ford Ombré Leather 50ml parfym + Liquid Brun på köpet - Tom Ford Ombré Leather är en lyxig parfym i svart rund flaska med stilren design. Doften är djup och läderinspirerad, perfekt för dig som gillar unika och eleganta parfymer. Flaskan rymmer 50 ml Eau de Parfum. Slänger även in Liquid brun på köpet då jag aldrig använder nån av dessa. Köpte Tom Forden i italien 2023 så är en äldre batch och har fått macerateatat ett långt tag nu. Håller riktigt bra och är elegant. Skulle säga runt 40-35 ml kvar minst. Är öppen för byten och prisdiskussion
CAIA Face Palette Classy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Classy. Paletten innehåller fyra olika nyanser för ansikte: blush, bronzer och highlighter i varma, naturliga toner. Kommer i en fyrkantig brun förpackning med spegel i locket. Perfekt för att skapa en fräsch look.
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 20C - Foundation från CAIA i nyansen 20C. Dewy Drops Serum Foundation ger en naturligt daggig finish och innehåller vitamin E och glycerin för återfuktning. Kommer i en frostad glasflaska med pump och silverfärgat lock. Innehåller 30 ml. Andvänd ett par gånger
YSL rosa puderrouge i lyxig dosa - Lyxigt puderrouge från Yves Saint Laurent i en rund dosa med quiltad, ljusrosa läderlook och ikoniska YSL-loggan i metall. Rouget har en mjuk, kall rosa ton och pressat YSL-mönster. Perfekt för dig som vill ha en elegant touch i sminkväskan.