Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
NYX Marshmellow Primer - Säljer en NYX Marshmellow Primer som ger en jämn och mjuk bas för smink. Den kommer i en söt rosa flaska med pumpfunktion för enkel applicering. Perfekt för att förbereda huden och få sminket att hålla längre. Använd några gånger men fortfarande i bra skick!
The Marsh Mellow Primer från NYX - Säljer en rosa primer från NYX Professional Makeup, The Marsh Mellow Primer. Innehåller marshmallowrot och kommer i en 28 ml flaska. Perfekt för att skapa en jämn bas för smink.
NYX Marsh Mellow Primer rosa🍰🌸 - NYX Marsh Mellow Primer är en ljusrosa primer i en smidig pumpflaska 30 ml. Innehåller marshmallow root-extrakt för en mjuk och jämn bas innan smink. Perfekt för dig som vill ha en len finish och bättre hållbarhet på din makeup.🩷 köpt för ett tag sen för att jag ville testa den men den var inget för mig tyvärr. Dock har jag låtit kompisar låna den så det är ungefär 75% kvar i den! pris går så klart alltid att diskutera!
Plump Right Back Primer från NYX - Plump Right Back Primer från NYX är en uppfriskande primer med elektrolyter som ger huden en fyllig känsla. Kommer i en smidig pumpflaska på 30 ml. Perfekt för att förbereda huden inför smink.
Nyx - Glitter pigment från nyx. Använt vid enstaka gånger
NYX marshmallow primer - The Marshmallow Primer från NYX. Har använt kanske 5 pumpar, så de finns mycket produkt kvar! Behövs inte mycket produkt vilket är bra. Säljer då min hy är väldigt torr och denna är mer för kombination/oljig hy. Luktar gott
Nyx primer  - Nyx primer, skön och fin på huden innan foundation. Använd någon gång men knappt blivit till användning därför anledningen till att jag säljer. Ny pris - 199
Nyx gloss - Säljer dessa två milky gloss, oanvända men öppnade. Säljer då de inte kom till användning.💗 100 kr för båda
Nyx studio perfect primer
Nyx studio perfect primer - 89 Nyx studio perfect primer - 90

Nyx studio perfect primer

Storlek: NO SIZE
Kategori: Skönhet
Märke: NYX
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

oanvänd Nyx studio perfect primer, nypris ca:250-300kr

Alva
Alva
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
CAIA ljus concealer 1W - Säljer en concealer från CAIA i nyansen 1W. Förpackningen är stilren med genomskinlig plast och ett silvrigt lock. Färgen är ljus beige, perfekt för att ljusa upp under ögonen eller täcka blemmor. Enkel att applicera tack vare den smidiga tuben. Testad en gång
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Sol de Janeiro  - Tanoil från sol de janiero, har använts ett fåtal gånger bara. Hör av dig vid intresse! 🫶
YSL rosa puderrouge i lyxig dosa - Lyxigt puderrouge från Yves Saint Laurent i en rund dosa med quiltad, ljusrosa läderlook och ikoniska YSL-loggan i metall. Rouget har en mjuk, kall rosa ton och pressat YSL-mönster. Perfekt för dig som vill ha en elegant touch i sminkväskan.
Gelenaglar  - Gele från nagelgiganten, builder gel, vit gel och rosa o mer. Använda men finns kvar mkt
Nagelkit med UV-lampa och elfil - Nagelkit med vit UV-lampa från SUN X och en rosa elektrisk nagelfil. UV-lampan har digital display och tre knappar för timerinställning. Båda verktygen är elektriska och kommer med tillhörande sladdar och adaptrar. Perfekt för hemmabruk när du vill fixa naglarna.
CAIA Face Palette Classy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Classy. Paletten innehåller fyra olika nyanser för ansikte: blush, bronzer och highlighter i varma, naturliga toner. Kommer i en fyrkantig brun förpackning med spegel i locket. Perfekt för att skapa en fräsch look.
CAIA That Extra Hour Setting Spray - Säljer en CAIA That Extra Hour Long Lasting Setting Spray. Perfekt för att fixera sminket och ge en fräsch finish som håller länge. Nästan helt full, knappt använd. Pris kan diskuteras vid snabb affär💗