Alla kategorier > Skönhet
got2b ögonbrynsgel.
got2b ögonbrynsgel.  - 89 got2b ögonbrynsgel.  - 90

got2b ögonbrynsgel.

Storlek: 16 ml
Kategori: Skönhet
Färg: Gul

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd. 16 ml. Håller upp bryna lång tid! Kan frakta! Köparen står för frakt

Lananh
Lananh
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hårspray från got2b - Säljer en gul flaska med got2b Glued hårspray. Perfekt för att hålla frisyren på plats hela dagen. Flaskan är kompakt och lätt att ta med sig.
Got2b ögonbrynsgel duo - Två got2b ett ögonbrysgel och ett hair stick kan köpa båda elller en av dom
Got2b Glued Spiking Gel 150ml - Got2b Glued Spiking Gel i en klargul tub med svart kork. Aldrig använd och är helt ny!
Ögonbrynspennor och ögonbrynsgel - Samling av ögonbrynspennor i nyanserna mörkbrun, svart och grå. Alla har borste för enkel applicering och styling. Pris: 30 kr/st, eller 25 kr/st vid köp av 10 st.
Gul och svart ögonbrynsgel från got2b - Säljer två ögonbrynsgel från got2b. En i svart för en matt finish och en i gul för extra hållbarhet. Perfekt för att styla och forma brynen med långvarigt resultat. Nypris är 62kr styck, det är ungefär hälften kvar i båda. Dom säljs tillsammans och inte var för sig
Glued Hårspray och Spiking Gel från got2b - Säljer got2b Glued blasting freeze hårspray och water resistant spiking gel. Hårsprayen ger extrem hållbarhet i upp till 72 timmar och spiking gelen är vattenresistent med en skrikande hållfasthet. Båda produkterna är veganska och innehåller naturliga ingredienser.
Got2b Glued Spiking Gel - Got2b Glued är en vattenresistent spiking gel för extremt hållbara frisyrer. Perfekt för att skapa tuffa looks med långvarig stadga. Innehåller 72% naturligt baserade ingredienser och kommer i en gul tub med svart lock.
ögonbrynspenna och ögonbrynsgel  - Snygg och praktisk duo med ögonbrynspenna i brun färg och ögonbrynsgel. smidig och bra att ha med sig.
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Grå mössa - Grå mössa som passar alla och är helt ny
Caia concealer - Säljer en helt oanvänd Caia concealer i originalförpackning. Färgen är 2N. Nypris 245 kr
Baccarat Rouge 540 Parfym - Ny - Lyxig parfym från Maison Francis Kurkdjian, Baccarat Rouge 540. Flaskan är röd med guldfärgad etikett och lock. Kommer i elegant röd förpackning med tillhörande booklet. En ikonisk doft med exklusiv känsla.
Maybelline läppstift  - Helt nytt och oanvänd. Frakt 13kr
Jane Hellen - tre ögonskuggor/highlighters - Flower smink 🌸 - Jane Hellen Flower eyeshadow/highlighters med riktiga blommor i locken. Har blivit liggande länge utan att komma till användning - de är bara testade. Tre olika nyanser. 4 g i varje burk.