Alla kategorier / Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Caia ögonskugga  - Caia ögonskugga färgen silk. Nypris 155kr säljer för 75kr
Ögonskugga  - Singel ögonskugga från Caia Cosmetics från deras senaste julkalender. Den är aldrig använd eller testad!
Ögonskugga - En palett från revolution PRO med massa fina färger. Endast ett par av de som är testade. Skriv gärna om ni har frågor
ögonskugga - i princip ny ögonskugga från hm, bara använd fåtal gånger. snygg o pigmenterad. frakten ingår i priset🤩
Ögonskugga  - Glitterpedia N°1. Ordinariepris: 372kr
Dior guldskimrande ögonskugga - Lyxig ögonskugga från Dior i en elegant svart dosa med spegel. Färgen är en skimrande guldnyans som ger en glittrig effekt på ögonlocken. Kommer i en kompakt förpackning med applikator, perfekt att ha med i väskan.
Ögonskuggs palett - Helt oanvänd
Nyx ögonskugga  - inte använd alls bara öppnad ur förpackningen men hade ingen användning av den så har bara legat där
Ögonskuggor
Ögonskuggor - 89 Ögonskuggor - 90

Ögonskuggor

Storlek: 💄
Kategori: Skönhet

10 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Alla tre 10 kr🌸

Jenny
Jenny
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Väst - Cool väst från boohoo bra kvalite har dragkedja och bälte och stora fickor. Använd endast en gång. Passar S/M/L
Liknande annonser
Visa alla