Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Pixi glow tonic toner  - Säljer denna travelsize tonern från pixi som ger ett fint glow och är magisk för din hud💕🤍Säljer då jag har flera andra✨Orginalpris: 70kr, säljer för 50 inklusive frakten✨
Pixi toner - Säljer min pixi toner pga att jag inte andvänder den mer. Det finns inte så mycket kvar så funkar bra om man vill testa inanna man köper en ny
Pixi Glow Tonic exfolierande toner - Pixi Glow Tonic exfolierande toner i en liten plastflaska på 15 ml. Tonern är orangefärgad och flaskan har ett ljusgrönt skruvlock. Perfekt för att ge huden extra glow och fräsch känsla. Innehåller 5% glykolsyra för mild exfoliering.
Säljer oöppnad pixi toner - Köpt nyligen men aldrig använt den skriv privat om frågor❤️
Pixi Glow Tonic - Detta är en toner från märket pixi, jag säljer denna för att jag har 3 andra toners och denna inte kommer till användning, ALDRIG använt denna utan fick den i en jul kalender och aldrig ens öppnat bara tagit bort plasten. Denna toner ger ett fint glow på huden! 💓
Pixi Retinol Tonic toner 250 ml - Pixi Retinol Tonic. En ansiktstoner med retinol och jasminblomma. Kommer i en genomskinlig lila plastflaska med ljusgrönt lock och etikett. Innehåller 250 ml och är perfekt för dig som vill boosta huden med retinol i din hudvårdsrutin. Flaskan är använd några gånger💕
Pixi Rose Tonic toner 100 ml - Pixi Rose Tonic är en ansiktstoner med ros och fläderblom som återfuktar och lugnar huden. Kommer i en mintgrön plastflaska med skruvlock och rosa vätska. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och återfuktad känsla i ansiktet. Aldrig använd helt ny, postar snabbt!
Pixi toner
Pixi toner - 89 Pixi toner - 90 Pixi toner - 91

Pixi toner

Storlek: 250ml
Kategori: Skönhet
Färg: Flerfärgad

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Pixi glow toner som tyvärr inte kommit till användning. Endast testad, så nästan helt full. Tryck gärna på köp nu💗💗

Edith
Edith
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
CAIA Dewy Drops Serum Foundation - Foundation från CAIA i nyansen 20W. ÄLSKAR den här foundationen men den är för mörk och kommer därför inte till användning.. 🫶🏼
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
CAIA That Dewy Look Setting Spray - Ljusbeige, frostad flaska med CAIA-logga. Setting sprayen 'That Dewy Look' ger en fräsch och återfuktad finish till din makeup. Innehåller 200 ml och har en stilren, minimalistisk design. Perfekt för dig som vill ha glow och långvarigt resultat.
Dior fyrfärgad ögonskuggspalett -  Ögonskuggspalett med fyra nyanser. Har använt den några gånger.
Lumene Invisible Illumination Liquid Blush - Flytande rouge från Lumene i en fräsch persikorosa nyans. Kommer i en liten glasflaska med pipett för enkel applicering. Perfekt för att ge kinderna en naturlig glow och fräsch färg. Snygg minimalistisk design med frostat glas och vit kork.
Dyson Airwrap multistyler - Säljer en blå Dyson Airwrap med flera stylingtillbehör i kopparfärg och svart.           Inköpt 2023 för 6399:-  Blue limited edition.  Använt men fint skick. Allt funkar problemfritt.  3 olika barell (dom är något skavda men inget som stör funktion) 2 korta och 1 lång i olika tum 1 rundborste 1 hårblå  Inkluderar alla tillbehör som syns på bilden
Gucci puderfoundation i en dosa - Puderfoundation i en elegant rund guldfärgad dosa med spegel. Pudret är ljust beige. Kommer med en mjuk applikator och ett separat fack för puffen.
Cici Nails Non Sticky Builder Gel - Byggel i burk från Cici Nails, Non Sticky Builder Gel i färgen Nudissimo. Kommer i en rund glasburk med metallic orange lock och etikett. Perfekt för att bygga och forma naglar med en naturlig nude-ton. Innehåller 15g gel.