Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Multi styler (rusta) - Multi Styler Professional 6-i-1 är ett stylingverktyg med flera tillbehör för olika frisyrer. Den har två hastigheter och två värmelägen, inklusive en kall inställning. Perfekt för att skapa volym, lockar och släta frisyrer. Kraftfull med 1500W för snabb styling.
den kända Multi Styler Professional 6-in-1 från rusta  - Multi Styler Professional 6-in-1 är ett mångsidigt stylingverktyg med flera tillbehör för olika frisyrer. Perfekt för att skapa volym, lockar eller släta frisyrer. Inkluderar olika borsthuvuden och munstycken för anpassad styling. Stilren design i svart och silver. Helt ny oöppnad
Dyson Airwrap Complete Multi-styler - Dyson Airwrap Complete i färgen nickel cooper. Mycket fint skick och knappt använd. Levereras med originalförvaringsbox och flera tillbehör för styling: borstar, locktillbehör och fönmunstycke!💕💕
Multi hårfön - Denna är helt oanvänd. Nypris ligger på cirka 500-600kr, vet inte säkert vart den är ifrån men tror den är ifrån silky planet. 💕
Multi use concealer  - Den är öppnad men bara testad på handen helt fel färg på mej  (skriv eget pris)
Nuxe Huile Prodigieuse multi purpose oil 30ml - Nuxe Huile Prodigieuse är en multifunktionell torr olja för ansikte, kropp och hår. Luktar även väldigt gott, använder inte därav säljer jag den.
NYX Jumbo Multi-Use Face Sticks - Två NYX Jumbo Multi-Use Face Sticks i pennformat med twist-up. Ena sticken är skimrande champagnefärgad och den andra är roséguldig. Perfekta som highlighter eller ögonskugga. Plastförpackning med genomskinligt lock, smidiga att ta med i väskan.
Rusta multi styler
Rusta multi styler - 0 Rusta multi styler - 1

Rusta multi styler

Storlek: onesize
Kategori: Skönhet
Skick: Nytt skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min dyson liknande air wrap från rusta! helt orörd och oanvänd , pris kan diskuteras vid snabba köp

Hermella Haile
Hermella Haile
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Nars Orgasm liquid blush - Nars Orgasm liguid blush. Använd lite, finns mycket kvar. Jag kan även fixa fri frakt men kontakta mig innan köp.
Rare Beauty Believe flytande rouge - Säljer en Rare Beauty Liquid Blush i färgen Believe. Det är en flytande rouge med en djup rosabrun nyans, kommer i en snygg frostad glasflaska med guldfärgat lock och rund topp. Innehåller 7,5 ml och är tillverkad i Korea. Jag har använt den 2 gånger och använder den inte så mycket därför säljer jag den
CAIA Rouge Stick Cotton Candy - Rouge i stickformat från CAIA i nyansen Cotton Candy. Kommer i en söt ljusrosa förpackning med vitt tryck. Perfekt för att ge kinderna en fräsch rosa ton och enkel att applicera direkt på huden.
CAIA Face Palette Sassy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Sassy. Br
Glow Bronzer från CAIA - Glow Bronzer från CAIA i en brun kompakt dosa med spegel. Säljer pågrund av att jag fick i fel färg. Färg La Digue
CAIA läppenna - Caia läppenna i färgen Bianca. Använd fåtal gånger
CAIA highlighter i guldig förpackning - Snygg highlighter från CAIA i en lyxig, guldig fyrkantig dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och en cool cirkelmönstrad yta. Perfekt för att ge glow till kindbenen eller andra highlights i ansiktet. I färgen Saint Tropez. Endast använd några gånger!💕
CAIA Glow Bronzer Antigua - Säljer en CAIA Glow Bronzer i färgen Antigua. Kommer i en brun, fyrkantig dosa med spegel och har en skimrande varm brun nyans. Perfekt för att ge ansiktet en solkysst look. Innehåller 10 g och är vegansk.