Alla kategorier > Skönhet
Skin Roller System
Skin Roller System - 0 Skin Roller System - 1 Skin Roller System - 2 Skin Roller System - 3 Skin Roller System - 4

Skin Roller System

Storlek: 25 cm
Kategori: Skönhet
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

SRS Skin Roller System med 540 nålar för hudvård. Perfekt för att förbättra hudens utseende och textur. Kommer i en original förpackning för enkel förvaring.

Maria
Maria
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Facial Cleansing System - innehåller en ansiktsrengöring med mild formula och en rengöringsborste med två hastigheter. Setet inkluderar 150 ml ansiktstvätt, två rengöringsborstar och en massageborste i silikon. Fick den i present den är helt oöppnad med tejpen kvar.
LUSH Let The Good Times Roll Body Spray - Säljer en LUSH Let The Good Times Roll body spray i svart plastflaska med spraymunstycke. Innehåller 200 ml och har en mysig doft av smörig popcornsötma. Perfekt för dig som gillar unika och söta dofter. Doftar vanilj
Skin Regimen Hydra Fluid lotion/essence - Ord pris 745kr. Skin Regimen Hydra Fluid är en återfuktande och lugnande ansiktsfluid i svart pumpflaska. Produkten är lätt i konsistensen och passar alla hudtyper. Innehåller bland annat tasmansk peppar och är framtagen för daglig användning.
Mandy Skin IPL Hårborttagningsenhet - Säljer en IPL hårborttagningsenhet från Mandy Skin. Enheten är svart med gulddetaljer och kommer med en strömadapter. Perfekt för smidig och effektiv hårborttagning hemma.
Oöppnad roller jaderoller - Ansiktsroller i rosenkvarts som hjälper till att lugna huden. Perfekt för att minska svullnad och stimulera energiflödet i ansiktet. Oöppnad.
Kylie skin - Helt nytt serum endast använd max 5 gånnger. Vitam C serum!
Oöppnad Face Cream från Under Your Skin - En ansiktskräm från Under Your Skin i en stilren vit flaska med svart lock. Produkten är märkt som 'Face Cream' och är både boosting och calming. Passar alla hudtyper och innehåller 50 ml. Nypris: 560kr.
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Glow Monkey Setting Spray från Hickap - Glow Monkey Setting Spray från Hickap är en ansiktsmist i en genomskinlig rosa plastflaska med silvrig spraypump. Ger en strålande finish och passar alla hudtyper. 100% vegansk formula som fräschar upp och fixerar makeupen.
Caia face palette - Säljer den oanvända caia face palette i SASSY den är helt oanvänd och köpt för 550kr
Caia necessär  - Använd 1 gång hel och ren dragkedjan funkar som den ska
CAIA Face Palette Classy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Classy. Paletten innehåller fyra olika nyanser för ansikte: blush, bronzer och highlighter i varma, naturliga toner. Kommer i en fyrkantig brun förpackning med spegel i locket. Perfekt för att skapa en fräsch look.
Xerjoff Erba Pura parfym - Ny - Lyxig parfym från Xerjoff i modellen Erba Pura. Flaskan är turkosblå med gulddetaljer och har en unik, elegant form. Kommer i en färgstark och exklusiv förpackning med geometriskt mönster. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 20C - Foundation från CAIA i nyansen 20C. Dewy Drops Serum Foundation ger en naturligt daggig finish och innehåller vitamin E och glycerin för återfuktning. Kommer i en frostad glasflaska med pump och silverfärgat lock. Innehåller 30 ml. Andvänd ett par gånger
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷