Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hickap bronzer stick  - Bronzer stick från Hickap i färgen icy chai, nästintill aldrig använd! 💞
Bronser stick - Säljer en Ultimate Contour Chubby Stick i färgen No.2 Dark Contour. Endast swatchat den, inte använd i ansiktet. Kan skicka fler bilder och pris går att diskutera💕
Hickap serum  - Oanvänt
Hickap Hot Chocolate Bronzer Stick - ❗️pris kan diskuteras❗️Krämig bronzer och contour stick från Hickap i färgen Hot Chocolate. Kommer i en smidig rosa plastförpackning med vridfunktion. Perfekt för att skapa värme och definition i ansiktet med en djup brun nyans. Enkel att applicera direkt på huden och blenda ut.
BeautyAct Mañana stick bronser - Foundationstick från BeautyAct i nyansen Mañana. Kommer i en lyxig, guldskimrande hylsa och är enkel att applicera direkt på huden. Krämig formula som smälter in och ger en jämn finish. Perfekt att ha med i väskan för touch-ups under dagen.
Hickap Highlighter stick - Hickap Highlighter stick i pink champagne. Säljer för 170kr köptes för 229kr. Använd va 3 gånger då jag trodde det va en blush😭.
Hickap foundation stick - Krämigt foundation stick från Hickap. Nyans: 2C Champagne. Den är inte helt uppskruvad på bild 2 utan det är hur den ser ut när man öppnat locket. Använd fåtal gånger men säljer pga att nyansen inte passar mig. Nypris: 259kr.
Hickaps bronser stick
Hickaps bronser stick - 89

Hickaps bronser stick

Storlek: NO SIZE
Kategori: Skönhet
Märke: Hickap
Färg: Brun

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bronser stick från hickap i färgen golden truffle. Använd några få gånger men tyckte den var lite för mörk💕

Molly Jansson
Molly Jansson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
CAIA glow blush i färgen PINK LEMONADE - .
Sminkborste Caia F14 - Caia sminkborste F14 i silver. Endast provad, har legat i en låda därför lite sliten. NYTVÄTTAD! Perfekt till foundation. Skriv om du har någon fråga🩷🩷🩷
Primer Caia  - Caias ”red carpet” primer:) Testad någon få gång, säljer pga använder en primer☺️
Dior Backstage Glow Maximizer Palette - Dior Backstage Glow Maximizer Palette med fyra skimrande nyanser. Inte använd alls som man ser på bilden här förpackningen kvar och allt ångrade köpet och gick inte lämna tillbaka💗
Luu Builder Gel Universal Pink 30g - Luu Professional Builder Gel i färgen Universal Pink, 30g. Gelen har låg viskositet och kommer i en rund burk med silvrigt lock. Perfekt för att bygga och forma naglar med en snygg rosa ton. Använd en gång, köparen står för frakten.
CAIA nude shimmer läppglans - Säljer ett CAIA läppglans i en snygg nude-rosa nyans med skimrande finish. Kommer i en stilren, rektangulär plastförpackning med CAIA-logga på locket. Perfekt för dig som gillar glansiga och mjuka läppar med lite extra glow. Färg pinky gloss. Har testat en gång annars helt ny.
Caia läpp penna frozen berry - Caia läpp penna, färgen är frozen berry och är en fin nude färg❤️Har ej använt läpp pennan så mycket, det syns lite defekter på den då jag har haft den mycket i min väska men aldrig använt.