Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
cc cream  - En aldrig använd cc cream från ut cosmetics köpt för en vecka sedan, bara testad på handen, köpte fel färg… nypris: 505 från kicks.
Lumene CC Cream  - Säljer en Lumene CC Color Correcting Cream i nyansen 4 Tan, vegansk och med SPF20. Den är som ny då jag köpte fel färg ❤️
Lumene CC Cream Medium SPF20 - Lumene CC Color Correcting Cream i nyansen 2 Medium. Ger en jämn hudton med medium täckning och naturlig finish. ( skulle säga att av 30ml så är 20-25ml kvar)
Elf camo cc cream  - Säljer min helt oanvända Elf camo cc cream som jag köpte i london i färger medium 330 men som tyvärr va i fel nyans för mig💞
CC Cream från IsaDora - IsaDora CC Cream i nyansen 3N Light. Denna återfuktande kräm har SPF 30 och ger en jämn hudton med naturlig finish. Perfekt för dagligt bruk med extra skydd mot solen. Jag har använt  den väldigt lite så ungefär 80-90% är kvar. Nypris är 170kr
Erborian CC Eye Cream - Erborian CC Eye Cream är en ljusreflekterande ögonkräm som jämnar ut och korrigerar hudtonen runt ögonen. Prövad två gånger, färg clair.
Lumene cc cream,smink - En nästan som ny cc cream från märket Lumene. I färgen fair, Förpackningen innehåller 30ml som ny så just nu kanske 25ml.
Oöppnad CC-cream
Oöppnad CC-cream  - 89 Oöppnad CC-cream  - 90

Oöppnad CC-cream

Storlek: INGEN
Kategori: Skönhet

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

från It-Cosmetics, helt oöppnad. Nypris 420kr. Säljes pga köpte fel färg och råkat slänga kvittot. Färgen medium

Kimnoren
Kimnoren
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Nagelgiganten Light Milky Pink Gel - Nagelgel i en mjuk, ljusrosa nyans med mjölkig finish. Kommer i en rund burk på 30 gram med silverlock. Perfekt för att bygga naturligt snygga naglar med en fräsch och fräsch look. Gelen har en krämig konsistens som är lätt att applicera. Ganska mkt kvar.
Dyson Airwrap i.d. Bluetooth (Jasper Plum) - Ny Dyson Airwrap i.d. i färgen Jasper Plum. Oanvänd och i perfekt skick, levereras i originalförpackning.   Kvitto finns!
Glow Watermelon toner och face mist - Säljer två produkter från Glow: en Watermelon Hydrating Skin Tonic i en vågformad glasflaska med rosa lock (120 ml) och en Watermelon Glow Niacinamide Face Mist i rund glasflaska med rosa lock. Båda har en ljusrosa färg och ger en fräsch känsla till huden.
Silk'n LED EMS Face Mask - LED EMS Face Mask från Silk'n,  Säljer nu rödljus mask då den inte kommer till användning de va ett litet spontan köp. Köpt på Lyko. Har använt 2-3 gånger så den är som ny. Har 4 olika lägen samt en funktion med EMS i olika nivåer.  Nypris på Lyko 3995kr
Blå och vita press-on naglar med mönster - MADE TO ORDER. Mått på sista bilden. Mät dina naglar på bredden och skriv sedan till mig vilka storlekar du behöver :) skriv med siffrorna som du kan see över naglarna på sista bilden.
Dyson Airwrap multistyler - Säljer en blå Dyson Airwrap med flera stylingtillbehör i kopparfärg och svart.           Inköpt 2023 för 6399:-  Blue limited edition.  Använt men fint skick. Allt funkar problemfritt.  3 olika barell (dom är något skavda men inget som stör funktion) 2 korta och 1 lång i olika tum 1 rundborste 1 hårblå  Inkluderar alla tillbehör som syns på bilden
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 10C - Foundation från CAIA i nyansen 10C. Aldrig använd. Kommer i en frostad glasflaska med silvrig pump. Ger en naturlig, daggig finish och innehåller vitamin E och glycerin för återfuktning. Perfekt för dig som vill ha en lätt och fräsch bas.
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)