Alla kategorier > Skönhet
Ögon glitter
Ögon glitter - 89 Ögon glitter - 90 Ögon glitter - 91

Ögon glitter

Storlek: 16cm
Kategori: Skönhet
Märke: Glitter
Färg: Vit

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Smink som jag har köpt men inte behöver längre, den är endast testad på min arm så aldrig använd. Färgen är mellan vit och rosa men närmare vit. Varan har bra fästning så man behöver inte oroa sig för att den ska tas bort.

Basic
Basic
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
ögon-glitter ! - !!TRYCK EJ PÅ KÖP NU!! glitter ögonskugga från wet & wild, öppnad men aldrig använd
Hår och ögon produkter - Hårcreme för torr håret o hjälpa att få volym i håret, den vita är för ansikt massage oanvänd och funkar med batteri med ögoncreme båda ansiktmassage och ögoncreme kostar 350kr. 2 hår produkter kostar 280kr oanvända produkter allt för 400kr
Ögon kräm - Biodroga Eye Contact Balancing Eye Care är en ögonkräm med anti-stress komplex och hyaluronsyra. Den är doftfri och designad för att balansera och återfukta huden runt ögonen. Perfekt för att ge en fräsch och pigg look. HELT NY OCH OANVÄND!
Ögon serum  - Avant Hyaluronic Acid Eye Primer i en elegant svart tub med genomskinlig applikator. Innehåller hyaluronsyra och magnoliaextrakt för att återfukta och förbereda huden runt ögonen. Perfekt för att skapa en jämn bas för ögonsmink. HELT NY OCH OANVÄND MEN LOCKET HAR GÅTT SÖNDER LITE DÅ DEN LEGAT I EN LÅDA!
Glitter - Ansiktsglitter från face Stockholm. Helt oanvänt, går att ha på naglar eller annat pyssel också!
Glitter - Underbart fint glitter som passar till nagellack eller också sminket, det är bara fantasin som sätter stopp för vad man kan hitta på! 10kr/st eller 3 för 2:)❤️🧡💛💚💙💜
Glitter - Underbart fint glitter som passar till nagellack eller också sminket, det är bara fantasin som sätter stopp för vad man kan hitta på! 10kr/st eller 3 för 2:)❤️🧡💛💚💙💜
Glitter - Underbart fint glitter som passar till nagellack eller också sminket, det är bara fantasin som sätter stopp för vad man kan hitta på! 10kr/st eller 3 för 2:)❤️🧡💛💚💙💜
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
CAIA ljus concealer 1W - Säljer en concealer från CAIA i nyansen 1W. Förpackningen är stilren med genomskinlig plast och ett silvrigt lock. Färgen är ljus beige, perfekt för att ljusa upp under ögonen eller täcka blemmor. Enkel att applicera tack vare den smidiga tuben. Testad en gång
e.l.f. Power Grip Primer The Big Gripper - Power Grip Primer The Big Gripper från e.l.f säljer den stora primern från elf den är helt ny och aldrig använt den och är helt oöppnad annars skulle jag aldrig sälja den kom för fler frågor NY PRIS 339kr och jag säljer för 👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼
Clarins ögonskuggspalett nude toner - Snygg ögonskuggspalett från Clarins med fyra nyanser i nude och brun/rosa toner. Kommer i en lyxig guldig dosa med spegel och två applikatorer. Perfekt för att skapa både mjuka och markerade ögonlooks. Medföljer röd sammetsfodral. Testat lite av den rosa med borsten på handen, annars helt nytt.
Mini rare beauty blush - Mini blush från Rare Beauty i nyansen Happy. Färgen är en fräsch rosa ton som ger kinderna ett naturligt glow. Innehåller 3,2 ml och är enkel att applicera med applikator. Knappt använd alls!
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Individuella lösögonfransar i svart - Säljer ett set med individuella lösögonfransar i svart, perfekt för att bygga upp en naturlig eller dramatisk franslook. Fransarna kommer i olika längder och är fästa på en rosa bricka. Materialet är syntetiskt och ger en fjäderlätt känsla.
Caia blush stick  - Caia blush stick i färgen cupcake glaze. Sticket är uppskruvat till max, mängd enligt bild
LUSH Let The Good Times Roll Body Spray - Säljer en LUSH Let The Good Times Roll body spray i svart plastflaska med spraymunstycke. Innehåller 200 ml och har en mysig doft av smörig popcornsötma. Perfekt för dig som gillar unika och söta dofter. Doftar vanilj