Alla kategorier > Skönhet
Milk bronzer
Milk bronzer - 89

Milk bronzer

Storlek: ?
Kategori: Skönhet
Färg: Brun

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Endast använd 2 gånger. Säljer då jag har för mycket smink💗 (buda med 5 kr uppåt!)

Ebba Ericsson
Ebba Ericsson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bronzer från Milk Makeup - Milk bronzer, i färg baked
Milk Makeup bronzer stick - ENDAST TESTAD Bronzer stick från Milk Makeup i en snygg, transparent och vit förpackning med grå text. Färgen är baked och formulan är krämig, perfekt för att ge ansiktet en solkysst look. Enkel att applicera direkt på huden och blenda ut med fingrar eller borste.
Milk Makeup bronzer stick - Säljer en Milk Makeup bronzer stick i färgen 'Baked'. Kommer i en smidig transparent plastförpackning .Perfekt för att ge ansiktet en solkysst glow och enkel att applicera direkt på huden. Den är helt oanvänd märkte att jag hade beställt fel färg när jag fick den
Milk Makeup Bronzer Stick - Säljer en Milk Makeup Bronzer Stick i färgen 'Baked'. Perfekt för att ge ansiktet en solkysst look. Den kommer i en praktisk stickform som gör det enkelt att applicera och blanda ut. Perfekt för både vardag och fest!
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Dior lip oil 001 - Använd några gånger men jag gillade inte mint doften
Clarins ögonskuggspalett nude toner - Snygg ögonskuggspalett från Clarins med fyra nyanser i nude och brun/rosa toner. Kommer i en lyxig guldig dosa med spegel och två applikatorer. Perfekt för att skapa både mjuka och markerade ögonlooks. Medföljer röd sammetsfodral. Testat lite av den rosa med borsten på handen, annars helt nytt.
Mini rare beauty blush - Mini blush från Rare Beauty i nyansen Happy. Färgen är en fräsch rosa ton som ger kinderna ett naturligt glow. Innehåller 3,2 ml och är enkel att applicera med applikator. Knappt använd alls!
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Individuella lösögonfransar i svart - Säljer ett set med individuella lösögonfransar i svart, perfekt för att bygga upp en naturlig eller dramatisk franslook. Fransarna kommer i olika längder och är fästa på en rosa bricka. Materialet är syntetiskt och ger en fjäderlätt känsla.
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷
Rhode Peptide Lip Tint Salty Tan - Rhode Peptide Lip Tint i färgen Salty Tan, 10 ml. Kommer i en snygg tub med matchande förpackning i en rosa-brun nyans. Ger läpparna en naturlig tint och innehåller peptider för extra vård. Perfekt för dig som vill ha återfuktade och snygga läppar med lite färg.
CAIA That Extra Hour Setting Spray - Säljer en CAIA That Extra Hour Long Lasting Setting Spray. Perfekt för att fixera sminket och ge en fräsch finish som håller länge. Nästan helt full, knappt använd. Pris kan diskuteras vid snabb affär💗