Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Smink spegel med belysning - Den är stor och fin, behövs batterier.
Spegel med belysning  - En fin oanvänd smink spegel som passar perfekt på sminkbordet med en fin belysning
Sminkspegel med belysning💗 - Sminkspegel med lampor, man kan ändra ljusstyrkan! Finns en ställning till mobilen o finns även så att man kan ladda. Har högtalare man kan koppla med bluetooth!! Bra skick💞💞 Skriv om ni har andra frågor
Hello kitty spegel med en kam - Den är köpt i Filippinerna, perfekt att ha som en smink spegel i väskan🌸💫
Sminkspegel med LED-belysning - Säljer en modern sminkspegel med touchknappar och inbyggd LED-belysning runt kanten 😌 Spegeln är perfekt för att ” bring with ” efftersom den är laddnings bar, så den klarar sig ca 2-5 timmar utan kabel! Sen måste den få laddas med en USB, som jag såklart skickar med! 💓 spegeln är sprillans ny från amazon som kostade 499, men säljer för 399, efftersom jag inte har kvar förpackningen till den ! Skriv om ni har funderingar eller annat ! ✌🏽🥰😌
Smink spegel  - Säljer en smink spegel som är hur bra som helst, belysningen är jätte bra och passar perfekt till sminkbord. Har haft bra användning av denna. (Säljer pågrund av att jag ej har plats med den) alla lampor fungerar utmärkt och det går att ställa spegeln mot en vägg men även rakt upp på ett bord❣️hör av er vid frågor 🥰
Stor spegel - Fin spegel som är 60×60 stor fint skick, köpt från ikea
Sminkspegel med belysning - Jätte fin smink spegel ifrån Clas Ohlson, allt fungerar fint och den kommer med sladd. Hör av dig för fler bilder eller frågor. Möts gärna upp då det kan bli svårt att posta….💕
Spegel med belysning
Spegel med belysning - 89 Spegel med belysning - 90 Spegel med belysning - 91 Spegel med belysning - 92

Spegel med belysning

Storlek: One size
Kategori: Skönhet

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin spegel köp från Clas Ohlsson för 599kr, säljer för 250, priset kan diskuteras. Inga problem med spegeln alls, använd i mindre än ett år.

Damina
Damina
(7)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
CAIA That Dewy Look Setting Spray - Ljusbeige, frostad flaska med CAIA-logga. Setting sprayen 'That Dewy Look' ger en fräsch och återfuktad finish till din makeup. Innehåller 200 ml och har en stilren, minimalistisk design. Perfekt för dig som vill ha glow och långvarigt resultat.
Dior fyrfärgad ögonskuggspalett -  Ögonskuggspalett med fyra nyanser. Har använt den några gånger.
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Lumene Invisible Illumination Liquid Blush - Flytande rouge från Lumene i en fräsch persikorosa nyans. Kommer i en liten glasflaska med pipett för enkel applicering. Perfekt för att ge kinderna en naturlig glow och fräsch färg. Snygg minimalistisk design med frostat glas och vit kork.
CAIA krämrouge i rosa dosa - Säljer en CAIA krämrouge i en ljusrosa fyrkantig dosa med spegel. Rougen har en mjuk, krämig formula och kommer i en varm rosaton. Dosan är kompakt och lätt att ta med i väskan. Perfekt för dig som gillar ett naturligt glow och enkel applicering.OBS den har gått sönder och kan hoppa ut.
Gucci puderfoundation i en dosa - Puderfoundation i en elegant rund guldfärgad dosa med spegel. Pudret är ljust beige. Kommer med en mjuk applikator och ett separat fack för puffen.
Dyson Airwrap i.d. Bluetooth (Jasper Plum) - Ny Dyson Airwrap i.d. i färgen Jasper Plum. Oanvänd och i perfekt skick, levereras i originalförpackning.   Kvitto finns!
Highlighter IsaDora - Highlighter från IsaDora i 3 olika färger. Använd endast fåtal gånger. Nypris 180kr. Gåva vid köp🍬