Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
MUA Loose Setting Powder Invisible Silk - Transparant löspuder från MUA Makeup Academy i färgen Invisible Silk. Kommer i en rund plastburk med svart lock och sifter för enkel applicering. Perfekt för att fixera din bas och ge en matt finish utan att kännas tung.
NYX The Face Glue Setting Spray - NYX The Face Glue Setting Spray är en genomskinlig setting spray i en vit och rosa flaska med blå etikett. Perfekt för att fixera sminket hela dagen och ge en fräsch finish. Enkel att applicera med spraymunstycke.
Nyx kajal  - Säljer min nyx kajal/eyeliner då den aldrig kommit till andvändning!
Nyx dewy finish Setting spray  - Nästan helt full
Oöppnat banana setting powder  - Fick hem ett banana setting powder men det är inget jag använder så jag säljer det. Givetvis är det oanvänt och ouppbruten förbackning
Nyx - Glitter pigment från nyx. Använt vid enstaka gånger
NYX Filler Instinct Brunch Drunk - NYX Filler Instinct läppglans i nyansen Brunch Drunk. Glanset har en skimrande, guldig-bronsig färg och kommer i en smidig tub med vit kork dekorerad med guldiga läppar och text. Perfekt för att ge läpparna extra volym och glans.
Sminpalett, NYX - Ögonskuggspalett från NYX i ”La casa de papel”-tema. Superfin men kommer aldrig bli använd, så jag väljer istället att sälja den 💞 6 matta, 2 skimriga och en glittrig skugga.  (ALDRIG ANVÄND!!)  Längd: 15 cm Höjd: 6,5 cm
Nyx setting powder
Nyx setting powder - 89 Nyx setting powder - 90 Nyx setting powder - 91

Nyx setting powder

Storlek: -
Kategori: Skönhet
Märke: NYX
Färg: Vit

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nyx setting powder. Köpte den förra månaden och har knappt använt den, den är nästan helt full. Säljer för att den inte funkar för mig. Har bara använt den med locket på och en borste.

KSellout
KSellout
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Dior Backstage Rosy Glow Rouge - Dior Backstage Rosy Glow rouge i färgen 001 Pink. Kommer i en kompakt dosa med spegel och har en intensivt rosa nyans. Pudret har Dior-logga präglad i ytan och ger en fräsch, naturlig glow till kinderna. Perfekt för dig som vill ha en poppig färg på kinderna.
CAIA Face Palette Classy - Snygg ansiktspalett från CAIA i färgen Classy med fyra olika puderprodukter: contour i matt brun, blush i varm rosa, bronzer i gyllenbrun och highlighter i skimrande champagne. Paletten är fyrkantig och har spegel i locket, perfekt för att skapa en fräsch look. Är endast testad.
Genomskinliga nageltippar  - Säljer ett stort set med genomskinliga nageltippar i olika storlekar. Tipparna är gjorda av plast och kommer i separata påsar märkta 0-11 för enkel sortering.
IsaDora Bronzing Powder Golden Tan - IsaDora Bronzing Powder i färgen 46 Golden Tan. Använt några gånger men finns mycket produkt kvar.
Huda Beauty Easy Bake Peach Pie puder - Pressat setting- och brighteningpuder i färgen Peach Pie från Huda Beauty. Kommer i en snygg svart fyrkantig dosa med spegel och medföljande svamp. Perfekt för att fixera sminket och ge en fräsch, matt finish. Färgen är ljus persikotonad.
e.l.f. Halo Glow Liquid Filter Shade 3 - Glow booster i flytande form från e.l.f. i färgen Shade 3 Light/Medium. Endast testad en gång!
Chanel Les Beiges Bronzing Cream - Chanel Les Beiges Healthy Glow Bronzing Cream i nyansen Soleil Tan Medium Bronze. Krämig formula som ger en naturlig solkysst look. Innehåller 30 g och har en beige-brun ton. (Har endast använt den ett par gånger)
Glue från luunails  - Glue från luunails. Oöppnad