Alla kategorier > Skönhet
Läppkit
Läppkit - 89 Läppkit - 90

Läppkit

Storlek: No size
Kategori: Skönhet
Färg: Rosa

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Läppkit med läppenna, läppglans och en försegling för läppstiftet! Denna är från Revolutioni färgen ”Pink Nude” som är köpt på Normal! Läppennan är endast testad på handen!

Nadin
Nadin
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
CAIA Lip Rescue Duo läppkit - Oöppnad! CAIA Lip Rescue Duo innehåller en läppmask och en läppskrubb, perfekt för att återfukta och exfoliera läpparna. Kommer i en stilren beige kartong med vit text. Passar alla hudtyper och är ett måste för mjuka, återfuktade läppar.
Läppkit med gloss, olja & penna - Säljer ett kit med läpprodukter då jag fick dom i present men dom tyvärr aldrig kommit till användning! 💗💗 Produkterna är helt oanvända och oöppnade! Bara att höra av sig kring frågor eller likande! 🫶🏼🫶🏼
Imitation läppkit med två läppstift och penna - Säljer ett kit med två matta flytande läppstift i varm brun nyans och en matchande läppenna från Imitation. Perfekt för att skapa definierade och fylliga läppar. Snyggt och trendigt resultat med lång hållbarhet.
W7 Lip Who's Talking läppkit - Säljer ett komplett läppvårdskit från W7 med tre produkter: ett glossigt läppbalsam, en söt läppskrubb och en overnight läppmask, alla med jordgubbssmak. Förpackningen är rosa och lila med tydliga produktbilder. Perfekt för dig som vill ha mjuka och glansiga läppar.
Revolution Matte läpp kit  - En lip contour kit som är helt oöppnad och ny, den är nog inte min färg och används inte. Den innehåller en läpp penna och flytande läppstift.  Har massor med andra färger och märken av läppenor så det bara höra av sig. Skriv gärna vid frågor eller intresse vid köp💗
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Glow Monkey Setting Spray från Hickap - Glow Monkey Setting Spray från Hickap är en ansiktsmist i en genomskinlig rosa plastflaska med silvrig spraypump. Ger en strålande finish och passar alla hudtyper. 100% vegansk formula som fräschar upp och fixerar makeupen.
Caia face palette - Säljer den oanvända caia face palette i SASSY den är helt oanvänd och köpt för 550kr
Caia necessär  - Använd 1 gång hel och ren dragkedjan funkar som den ska
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 20C - Foundation från CAIA i nyansen 20C. Dewy Drops Serum Foundation ger en naturligt daggig finish och innehåller vitamin E och glycerin för återfuktning. Kommer i en frostad glasflaska med pump och silverfärgat lock. Innehåller 30 ml. Andvänd ett par gånger
CAIA Face Palette Classy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Classy. Paletten innehåller fyra olika nyanser för ansikte: blush, bronzer och highlighter i varma, naturliga toner. Kommer i en fyrkantig brun förpackning med spegel i locket. Perfekt för att skapa en fräsch look.
Xerjoff Erba Pura parfym - Ny - Lyxig parfym från Xerjoff i modellen Erba Pura. Flaskan är turkosblå med gulddetaljer och har en unik, elegant form. Kommer i en färgstark och exklusiv förpackning med geometriskt mönster. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.