Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta Moon Boots - Säljer ett par svarta Moon Boots med vit sula och tydlig logga runt skaftet.  Har köpt de för kanske 2-3 år sen, använde fåtal gånger💕 storlek 36/38
Svarta Moon Boots med snörning - Snygga och varma svarta Moon Boots med vit vaddering och snörning. Perfekta för kalla vinterdagar med sin robusta design och höga skaft. Knappt använda
Svarta Moon Boot med snörning - Säljer ett par svarta Moon Boot med vit sula och snörning framtill. Skorna har en hög passform, dem går upp en bit på vaderna vilket gör att det blir svårt att få in någon snö, snörningen gör även att dom kan sitta tajt, för att återigen minska att ta in någon snö, innnaför skon. Dom är fodrade vilket gör dom perfekta för vintern och håller fötterna både varma och torra. Jag har aldig varit med om att mina fötter frysit i detta skor, och inte heller tagit in någon snö. Moon Boot-logga på sidan.
Svarta Moon Boots - Snygga och varma svarta Moon Boots med vit logga och snörning. Nästan helt oanvända ❣️
Svarta Moon Boots - Snygga svarta Moon Boots som är glansiga! Väldigt gott skick! Nypris 2400kr. Säljer för 1600kr💗
Svarta Moon Boots - Pris kan diskuteras!💕Köpta i Italien för ett antal år sedan men säljer då jag råkade köpa för liten storlek och därför inte kunnat använda så mycket. Storlek 37 men funkar nog som 38 med. Skorna är lite smalare än vanliga moon boots. Sulan är lite smutsig men kan sköljas av. Defekt förekommer på sidan av skon (se bild 4).
svarta moon boots - Säljer mina svarta moon boots i strl 36/38. Använda en vinter men inte slitna och i bra skick. Skriv om intresserade eller fler bilder.
Svarta Moon Boots med vit sula - Säljer mina moonboots som jag använt 1 vinter. Dem är i storlek 38-40 och är super varma på sitter bra. Skorna skickas med deras box och påse. Skriv privat för bilder
Svarta Moon Boots
Svarta Moon Boots - 89 Svarta Moon Boots - 90 Svarta Moon Boots - 91

Svarta Moon Boots

Storlek: 36-38
Kategori: Skor
Märke: Moon Boot
Färg: Svarta
Skick: Mycket bra skick

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta Moon Boots med vit sula. Använt typ en halv vinter så i mycket bra skick. Köpt från kids brand store för 2000 säljer för då bra pris. Vid intresse skriv privat för fler bilder

Emmy
Emmy
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kofta från zara - Vit fin tre kvarts ärmad kofta med knappar från Zara. Helt oanvänd.
Jacka från uniqlo - Hittar inte färgen jag har på hemsidan då jag köpte den för ca 1 år sedan men i bra skick å väldigt skön
Kort kappa från Zara -  Fin grön kappa som inte kommer till användning längre. Sista bilden är lånad
Gina Young jeans - Lånade bilder. Har klippt hål i dom själv dom är väldigt snygga men passar mig inte längre
Rosa stickad tröja - Använd ca 3 gånger i väldigt bra skick
Blå stickad kort ärmad tröja - Använd fåtal gånger fint skick
Leopard mönstrad kjol - Fin kjol från Kappahl
Vit topp - Helt intill oanvänd topp från hm, säljer då den inte kommer till användning
Kofta från hm - Fin kofta från hm.
Vit snygg tröja från Gina - Använd ca 3 gånger jätte fint skick.
Liknande annonser
Visa alla