Alla kategorier / Mode / Skor
Svarta boots
Svarta boots - 0 Svarta boots - 1 Svarta boots - 2 Svarta boots - 3

Svarta boots

Storlek: 36
Kategori: Skor
Märke: XIT
Färg: Svarta
Skick: Bra skick

200 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Svarta boots med foder i. Köpa på din sko eller skopunkten, kommer inte ihåg.

Amanda & Wilma Rehnqvist
Amanda & Wilma Rehnqvist
(20)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stickad tröja - En brun stickad tröja från Gina tricot. Har lite vidare ärmar och lite croppad. Köparen står för frakt.
Vårjacka - En mocka jacka från Rock & Blue som kostade ca 2000 nypris. Har Teddy material på insidan så passar även till kallare väder. I fint skick (den är inte fläckig som på bilden utan det är materialet). Köparen står för frakt
Biker jacka - En beige biker/skinnjacka från missguided. Skitsnygg med fin kvalitet men dessvärre för stor för mig.
Röd bomberjacka från Daily Paper - Säljer en i princip oanvänd ”Massom” bomberjacka från Daily Paper i storlek M.      Nypris 250€. Köparen står för frakt.
Ljusblå tröja från Daily Paper - Säljer en ljusblå tröja från Daily Paper. Den har en broderad logga på bröstet och text på kragen. Tröjan är i bra skick förutom att den har en väldigt svag fläck på magen som syns på bild 3.
New Balance 550 sneakers - New Balance 550 sneakers i vitt med orange detaljer. Storlek 41.5 köpta från merch of Sweden. Det vi är en special edition.
Svart Tubklänning  - En svart Tubklänning i storlek Xxs men passar även Xs! Har bra resår högst upp så den inte åker ner.
Liknande annonser
Visa alla