Alla kategorier > Mode > Skor
Svarta sneakers från Gabor med dragkedja
Svarta sneakers från Gabor med dragkedja - 0 Svarta sneakers från Gabor med dragkedja - 1 Svarta sneakers från Gabor med dragkedja - 2 Svarta sneakers från Gabor med dragkedja - 3 Svarta sneakers från Gabor med dragkedja - 4

Svarta sneakers från Gabor med dragkedja

Storlek: 40 (6½)
Kategori: Skor
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

800 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Snygga svarta sneakers från Gabor i glansigt skinn med svarta snören, guldfärgade detaljer och dragkedja på sidan. Insidan är fodrad med mjukt grått material för extra komfort. Yttersulan är vit med svart undersida och har bra grepp.

Ivar
Ivar
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta sneakers från Gabor - Snygga svarta sneakers från Gabor med snörning och vit sula. Perfekta för en avslappnad stil. Skorna har en klassisk design med en modern touch.
Svarta mockaloafers från Gabor - Snygga svarta loafers i mocka från Gabor med dekorativ kedja på ovansidan. Skorna har en robust sula med bra grepp och en stilren design som passar perfekt för både vardag och mer uppklädda tillfällen. Säljes på grund av storleken. Känns som en stor 39:a.
Vita sneakers från Gabor med dragkedja - Snygga vita sneakers från Gabor med coola dragkedjor på sidorna och breda vita snören. Skorna har en chunky platt sula och rund tå, perfekt för en clean och stilren look. Passar dig som gillar klassiska men ändå trendiga detaljer.🌸Sparsamt använda.ej tvättade. Lite skav. Missfärgade vid dragkedja och söm. Storlek 6.5 vilket enligt hemsidan motsvarar 40.
Svarta mockapumps från Gabor - Snygga svarta pumps från Gabor i mjuk mocka med spetsig tå och låg klack. Dekorerade med en svart rosett och guldfärgad detalj framtill. Behöver klackas om, klacl ca 7cm. Fler bilder på Vinted
Svarta sneakers med dragkedja - Snygga svarta sneakers med vita sulor och praktisk dragkedja på sidan. Skorna har snörning och är i storlek  42. Perfekta för en stilren look. Har använt dem 3 gånger och har ingen användning för de är för stor storlek för mig.
Svarta pumps från Gabor - Eleganta svarta pumps från Gabor med en klassisk design. Skorna har en låg klack och en rundad tå. I nyskick. Storleken är 36,5 men passar mig som har 37. Nypris 1350 kr.
Svarta stövlar från Gabor i skinn - Snygga svarta stövlar från Gabor med rund tå och låg klack. Tillverkade i mjukt skinn med dragkedja på insidan och två coola spänndetaljer upptill. Perfekt till höst och vinter för en stilren look.
Svarta pumps från Gabor Comfort - Klassiska svarta pumps från Gabor Comfort i skinn med rund tå och låg klack. Snygg och tidlös modell som passar till många olika outfits. Classy skor man kan jobba eller gå långa sträckor i. Aldrig använda då jag köpte gel storlek. Storlek 40
Andra annonser från Skor
Visa alla
Diemme skor  - Diemme skor i st 43, bra skick! Kartong, extra snören och dustbag kommer med.
Valentino open  - Valentina opens - Storlek: 42, men passar större - Mycket fint skick - Box ingår - Pris: 999kr - hör av dig vid funderingar 💫
Maison margiela gats grå - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Snygga maison margiela paint splater - Säljer ett par vita och grå sneakers med coola färgstänk. Skorna är dålig kvalitet. Säljer de biligt efteraom de nog inte är äkta. Pris kan diskuteras och hör av er om ni har några frågor😁
Maison Margiela GAT - Ett mar Margiela skor som använts en dag. Skorna har inga defekter osv. Ni förstår nog varför priset är så lågt… Kontakta mig ifall ni har frågor😃
Valentino open skor - Säljer ett par snygga Valentino skor sneakers i vitt skinn med beige detalj och ikoniska nitar på hälen. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Perfekta för dig som vill ha en clean men ändå lyxig look.
Svarta Dior B30 sneakers - Säljer ett par svarta Dior B30 sneakers med coola reflekterande detaljer och CD-logga på sidan. Skorna har mesh och syntetmaterial, snörning och en chunky sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med en lyxig och sportig vibe.
Mörkblå Maison Margiela Gats - Snygga mörkblå Maison Margiela Gats med vit snörning och kontrasterande brun gummisula. Ovandelen är i en mix av mocka och slätt läder, och insidan är ljus. Klassisk siluett som passar till många stilar.