Alla kategorier > Mode > Skor
Beiga sandaler med glittriga remmar
Beiga sandaler med glittriga remmar - 0 Beiga sandaler med glittriga remmar - 1

Beiga sandaler med glittriga remmar

Storlek: 40
Kategori: Skor
Färg: Beigea
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygga beiga sandaler med fyrkantig tå och låg klack. Skorna har tunna remmar, varav två är dekorerade med glittrande stenar för extra bling. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Bekväm plattformsula och öppen tå ger en trendig look. Passar även storlek 39

Nicole
Nicole
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige sandaler med glittriga remmar - Säljer ett par snygga sandaler i beige med glittriga guldiga remmar. Perfekta för varma dagar och ger en trendig touch till din outfit. Lätta att bära och passar till många olika stilar.
Beige sandaler med glittriga remmar - Eleganta beige sandaler med spetsig tå och glittriga remmar som snöras runt benen. Perfekta för en festlig kväll.
Beige sandaler med glittriga remmar - Eleganta beige sandaler med två glittriga remmar. Har användes fåtal gånger fast fortfarande i väldigt gott skick i storlek 39/40
Rosa/Beige sandaler med glittriga remmar - Eleganta rosa/beige sandaler köpta i Stockholm (Yes London)  med glittriga remmar och en smal klack. Sandalerna har en fyrkantig tå och justerbar rem runt ankeln. Helt nya endast testade, Storlek 36! ✨
Beige sandaler med korsade remmar - Säljer ett par beige sandaler med korsade remmar och platt sula. De har en stilren design med flätad struktur i sulan och breda, elastiska remmar för skön passform. Perfekta för varma dagar och enkla att matcha med olika outfits.🌸Endast testade men för små. Står stl 43 men skulle säga 39/40. Innermått 26cm
Beige och svarta sandaler med remmar - Snygga sandaler med beige sula och svarta detaljer. De har vita remmar med guldfärgade spännen och en platt sula. Perfekta för varma dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Beiga sandaler med blockklack och remmar - Stilrena sandaler i beige mocka med fyrkantig tå och blockklack. Skorna har dubbla tunna remmar över foten och öppen häl, vilket ger en trendig och minimalistisk look. Perfekta för varma dagar och snygga till jeans eller klänning. Helt nya aldrig använt, orsak till att jag säljer är för att de var för stora.💕
Andra annonser från Skor
Visa alla
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta agats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Mörkblå Lanvins uk7 - Tjena säljer nu dessa riktigt snygga Lanvins i riktigt bra skick! Storlek uk7, box ingår ej! Har du fler frågor eller funderingar så hör av dig// Mvh Santén
Gucci ace snake - Riktigt snygga Gucci ace med orm design. Storlek 44. Allt på bilderna tillkommer. Aldrig använda. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Adidas samba  - Gröna adidas samba i ”krokodil läder” storlek 44 i sjukt bra skick!
Lanvin marinblå uk 8 - Lanvin, Marinblå i mycket bra skick både sula o mocka. Dom är i storlek uk 8. Dustbag ingår (ej box). Pris 2599kr!
Maison Margiela - Säljer dessa i storlek 45, skickar samma dag! Hör av dig vid frågor eller funderingar🙌🏼
Maison Margiela sneakers med färgstänk - Unika vita sneakers från Maison Margiela med färgstänk i rött, gult, svart och grönt. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Tillverkade i skinn med konstnärligt mönster som ger en cool vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.
Valentino Flycrew 42 - Säljer dessa Valentino Flycrew i storlek 42. Dem är i nyskick. Skriv vid fler frågor!