Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jordan 4 Toro Bravo - Jordan 4 Toro Bravo Använda Storlek 41 Box finns
Nike Air Jordan 4 Retro toro bravo - Säljer ett par Nike Air Jordan 4 Retro toro bravo med ikonisk Jumpman-logga på hälen. Skorna har röd ovandel i mocka, svarta och grå detaljer, svart snörning och vit sula. Grå meshpaneler och klassisk siluett gör dem till ett måste för sneakerheads.
Röda Nike Air Jordans 4 toro bravo - Snygga röda Nike Air Jordans med svarta och grå detaljer. Skorna har en ikonisk design med snörning och vit sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren och sportig look.
Jordan 4 - Jordan 4 i military black i strl 42,5 (man strl). Endast använda ett par gånger och köpta från stockX för 5299kr för ett år sen. Säljer pga ingen användning💗
Jordan 4 - Har valt att sälja mina Jordan 4 för att jag inte använt dem på väldigt länge. Men även också för att dem blivit försmå för mig. ANVÄND 3 GÅNGER.   (Box med kommer) tveka inte bara hör av er!  Kan gå ner till 1250kr vid snabb affär!!! Mvh Elias
Jordans 4 - .
Jordan 4 - Jordan 4or i väldigt bra skick lite creasade men annars så är dom så gott som ny. Använda Max 5 gånger och kommer med boxen, skriv för privata bilder💗
Jordans 4 - Säljer nu mina Jordans jag köpte för 2 år sedan från soleplus (givetvis äkta) man kan knappt se att de är använda. De har bara stått i garderoben de senaste året så nu tänkte jag ta o sälja de köpte de för 4699 så tänker mig ungefär lite mer än hälften kan även sänka mig vid snabb äffär så kom med bud. Hör av er för mer bilder eller andra funderingar
Jordan 4 toro bravo
Jordan 4 toro bravo - 89 Jordan 4 toro bravo - 90 Jordan 4 toro bravo - 91

Jordan 4 toro bravo

Storlek: 42,5
Kategori: Skor

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Anledning till att jag säljer så billigt är för att det är ganska så slitna och köpta använda på ett instagram konto vid namn, topstock resell. Pris kan diskuteras

JohancarperR
JohancarperR
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta Moon Boots med snörning - Säljer ett par svarta Moon Boots med vit logga och snörning framtill. Skorna har en rund tå och platt sula, perfekt för kalla vinterdagar. Materialet är syntet och de har en klassisk moon boot-design med högt skaft.
Valentino Garavani Open ev byte - Säljer ett par Valentino Garavani Open sneakers i vitt skinn med bred svart rand över mitten. Klassisk rund tå, platt sula och vita snören. 👌 kan även bytas mot förslag!
Maison Margiela grå sneakers - Maison Margiela sneakers i grått med beige snörning och gummisula. Skorna har en klassisk rund tå och är tillverkade i en mix av mocka och skinn. Snygg retrostil med diskreta paneler och branding på sulan. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers.
Svarta Inuikii boots - Säljer ett par svarta boots med snörning och mjukt pälsfoder på insidan. Skorna har en platt sula och är tillverkade i en kombination av mocka och skinn, vilket ger dem en snygg och modern look. Perfekta för kyliga dagar och passar till många olika stilar.
Golden Goose vita sneakers med stjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med beige snörning och en grå stjärndetalj på sidan. Bakkappan är svart och glittrig med vit text. Skorna har rund tå och platt sula. Medföljer originalkartong och svart GGDB-påse.fick som jul klapp inte riktigt min stul därav säljer
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Garavani Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa detaljer och guldiga nitar. Klassisk rund tå, snörning och platt sula. Ikoniska pyramidnitar längs sidorna och bak på hälen. Kommer med originalkartong och dustbag. Passar dig som vill ha en lyxig stil inför det nya året.
Valentino Garavani flycrew svart  - Svartvita sneakers från Valentino Garavani med coola nitar på hälen och snörning framtill. Skorna är tillverkade i skinn och har en platt sula med mönstrad undersida. Snygg kontrast mellan svart och vitt, perfekt för dig som gillar stilrena detaljer. Perfekt till alla tillfällen och årstider!!!
Svarta Saint Laurent sneakers - Svarta sneakers från Saint Laurent med vit logotyp på sidan. Skorna har snörning, rund tå och en beige platt gummisula. Ovandelen är i textil och skinn, vilket ger en cool och stilren vibe. Perfekta för dig som gillar designer och streetstyle. Box och dustbag ingår!