Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino Open VLTN Sneaker - • The shoes have been gently used and are in good condition  • Size: 40 (fits 40.5–41)  • Color: White leather  • Retail price: 7280 SEK / 590€  • No accessories
Valentino Garavani Open Sneaker - Snygga vita Valentino Garavani Open sneakers i kalvskinn med en bred marinblå läderdetalj över mitten. Klassisk låg modell med rund tå, platt sula och diskret logga på plösen. Perfekta för dig som vill ha en clean men lyxig look.
Valentino open - Tjena, nu säljer jag mina valentino opens på grund av att de blev för små. På de 2 sista bilderna kan man se två defekter på tåboxen, annars är skon komplett! Är ni fundersamma över vad somhelst så är det bara att fråga!
Valentino open - Ett par använda valentino open som är köpta från valentino. Köpta för 8000 jag säljer för 1999! Såklart äkta. Hör av dig om du vill ha mer bilder.
Valentino open - Tja säljer ett par stilrena valentino opens i färgen vit och marinblå. Dessa är perfekta nu inför hösten och är i perfekt skick. De är i storlek 41 men passar mig som har 42. Hör av dig vid minsta fråga eller fundering🙌
Valentino open - Valentino open metallic Blue. Skick 9,0/10. Box medföljer storlek 40 men passar 41. Liten defekt på sidan, PM för bild. Finns något litet tecken på användning fast dem är i väldigt fint skick annars! Skriv bara om du är intresserad
Valentinos open  - Säljer ett par Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med cool blå och grön färgpanel på sidan. Allt og medföljer först till kvarn skick 8.5/10 storlek 41-42
Valentino opens  - Säljer mina Valentino opens pga de blivit för små
Valentino open sneaker
Valentino open sneaker - 89 Valentino open sneaker - 90

Valentino open sneaker

Storlek: 42,5
Kategori: Skor
Färg: Vita

4250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använda 1-2 gånger. Kom med bud

Hampus Wallman
Hampus Wallman
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Snygg kontrast mellan det vita och rosa, samt coola detaljer med pyramidformade nitar både på sidan och runt hälen.
Svarta boots stövlar med klack - Trendiga helt oanvända Svarta klack-boots i mocka liknande material🖤👠slutsålda från boohoo,  storlek 39. Har kvar orginalförpackningen och dem är helt oanvända, säljer då de var för små på mig. Har tyvärr inga bilder när klackarna är på eftersom de inte passade. men säg till om någon annan bild behövs.
Dior Walk’N Dam Sneakers - Dior Walk N Skor, nypris 10500kr. Mitt pris är 3000 men de är lite diskuterbart. Skorna är i jättefint skick bara testade💕
Inuikii Shearling Low Velcro - Vinter Sneakers Brun - Bruna INUIKII Shearling Low Velcro vinter sneakers. Skorna är i extremt gott skick då jag endast använt dem fåtal gånger. Skorna är väldigt bekväma och perfekta som vinterskor, som också passar bra som vår/höstskor ⭐️
Isabel marant - Isabel marant wedge boots. Använda en gång inomhus. Storlek 38. Box medföljer. Det är i perfekt skick och perfekta nu på vintern!
Marinblåa mocka skor med nitar och röd under sula - Säljer ett par tvär feta skor som är helt nya utan några defekter✅. Skorna är gjorda i mocka med en röd undersula. Kvitto igår🧾, dustbag, skolåda och ett Christi@n kort! Hör av er vid frågor.
Golden Goose sneakers med glitter - Golden Goose sneakers i vitt med svart glitter  på sidan och guldglittrig häl. Svarta skosnören med logga och beige detalj på tån. Klassisk låg modell med platt sula och coola detaljer som verkligen sticker ut. Jag köpte dessa på en lopppas hyfsat nya men jag själv använt de fåtal gånger så de är i ganska bra skick. Jag upplever och tror att de är äkta så de får man avgöra själv eftersom att jag inte köpt från golden goose hemsida!! Otroligt snygg och gör hel ens outfit!!🥰pris går att diskutera!