Alla kategorier / Mode / Skor
Olivgröna sneakers från AllSaints
Olivgröna sneakers från AllSaints - 0 Olivgröna sneakers från AllSaints - 1 Olivgröna sneakers från AllSaints - 2 Olivgröna sneakers från AllSaints - 3

Olivgröna sneakers från AllSaints

Storlek: 44
Kategori: Skor
Märke: AllSaints
Färg: Olivfärgade
Skick: Nytt skick

599 SEK

Frakt från 54 SEK
Beskrivning

Snygga olivgröna sneakers från AllSaints i mocka. Sköna och perfekta nu till sommaren. Säljer för att dem inte riktigt var min stil och är endast använda 5 gånger. Storlek EU 45 men passar mig som har 43,5-44 perfekt 👌Det är bara att höra av sig vid frågor! Nypris drygt 2000kr!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå Dondup jeans med slitningar - Säljer ett par blå jeans från Dondup med slitningar. Köpta på plick för typ ett år sedan. Riktigt snygga och sköna men har ett litet hål vid höger bakficka som inte var där från början. Det märks inte jätte mycket vid användning men nämner det ändå. Se mer på bild 3 eller fråga!
Woolrich jacka - Bra skick, lite fläckig vid ärmslutet, inget som syns. Storlek L/M passar dig som är mellan 178-185cm ungefär. Nypris ca 3000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till hösten/vintern. Skriv för mer information!🤝
Liknande annonser
Visa alla
Olivgröna sneakers - Gott skick.
Olivgröna sneakers från Vagabond - Säljer ett par snygga olivgröna sneakers från Vagabond i mocka. De har en klassisk design med snörning och en bekväm sula. Perfekta för både vardag och festliga tillfällen. Skorna är i bra skick och redo för nya äventyr!
Olivgröna sneakers från Moncler - Snygga olivgröna sneakers från Moncler med vita och svarta detaljer samt Monclers signaturrand på hälen. Skorna har snörning och en vit platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren och sportig look.
Olivgröna sneakers från Vans - Snygga olivgröna sneakers från Vans med vit sula och vita snören. Perfekta för en avslappnad stil. Aldrig använda
Olivgröna sneakers från Philippe Model - Säljer ett par olivgröna Philippe Model sneakers med vita detaljer och svart sula. Skorna är i skick 8/10 och är väldigt flitigt använda. Skorna är i storlek 41 men passar 42, Skriv om du har frågor och priset kan diskuter vid snabb affär🙌Låda och dustbag följer med vid köp
Olivgröna sneakers från Philippe Model - Snygga olivgröna sneakers från Philippe Model med en kombination av mocka och textil. Skorna har en klassisk snörning och en unik detalj på sidan. Perfekta för en avslappnad stil. Skorna är i bra skick förutom defekt på båda skorna vid sidan men påverkas it så mycket!
Lanvinskor olivgröna - De är använda vilket syns på tån och vid hälarna, inte jättefarligt och syns knappt på håll..Har ingen låda tyvärr, de har klarat sig rätt bra för o vara såpass använda. Kan byta mot andra skor också. Stora i storleken
Fortsätt i appen →