Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adidas sneakers - Snålt använda, superfina!!⭐️ Ny pris: 1300
Grå Adidas sneakers - Snygga grå Adidas sneakers med klassiska tre ränder i vitt på sidan. Skorna har en bekväm passform och är perfekta för vardagsbruk. Mycket bra skick!
Adidas sneakers - Adidas sneakers i strl. 42. Använda men i väldigt fint skick.
Adidas Sneakers  - Adidas sneakers, gazelle skor stl 40( som 39) pris kan diskuteras vid snabb affär
Adidas sneakers  - Topp skick inte alls använda!
Adidas sneakers i vitt och svart - Säljer ett par klassiska Adidas sneakers i vitt och svart. De har en snygg retrostil med de ikoniska tre ränderna på sidan. Skorna är i bra skick men har lite slitage på tån. Perfekta för vardagsbruk eller en avslappnad stil. Storlek är inte angiven, men de ser ut att passa en normal passform.
Grå Adidas sneakers - Snygga grå Adidas sneakers med vit snörning och klassiska tre ränder på sidan. Skorna har en stilren design med en bekväm sula och Adidas-logga på plösen och hälen. Säljer då dom är för stora, köpta för 1350kr och säljer för 900kr. Använda ett fåtal gånger men är i mycket bra skick! Du får två helt oanvända gråa snören till skorna i köpet. Perfekta för en avslappnad stil💗
Grå sneakers från Adidas - Säljer ett par grå sneakers från Adidas i mocka. De har en chunky sula och klassisk snörning. Perfekta för en casual look och passar till både jeans och shorts. Skorna är i bra skick och redo för nya äventyr!
Svarta sneakers från Adidas
Svarta sneakers från Adidas - 0 Svarta sneakers från Adidas - 1 Svarta sneakers från Adidas - 2 Svarta sneakers från Adidas - 3

Svarta sneakers från Adidas

Storlek: 45+
Kategori: Skor
Märke: Adidas
Färg: Gråa
Skick: Mycket bra skick

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta sneakers från Adidas med klassiska tre ränder på sidan. Skorna har en stilren design med snörning och en bekväm sula. Perfekta för en casual look.

Adam
Adam
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino open skor - Orginalstorlek: 36,5 men sitter mer mot 37, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: endast skorna
Adidas Handboll Spezial  - Säljer ett par Adidas Spezial sneakers i ljusblå mocka med vita detaljer och klassiska tre ränder på sidan. Skorna har vit snörning och en brun gummisula som ger en retro vibe. Perfekt för dig som gillar stilrena och sportiga sneakers. Dessa skor har inga täcken på användning
Valentino Rockstud Skor | 37 - Valentino Rockstud Skor i fint skick! Storlek 36.5 men passar 37. Nypris: 7000kr. Självklart äkta. Hör av er vid funderingar 🙌
Maison margiela gats paint splatter - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Isabel Marant Skor - Säljer ett par svarta sneakers från Isabel Marant med cool design och högt skaft. Skorna har flera kardborreband, beige insida och gummisula i brunt. Materialet är en mix av mocka och skinn, vilket ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar statement-skor. Endast skor medföljs! Kvitto bevis finns på gmailen!
Maison Margiela svarta sneakers - Maison Margiela sneakers i svart mocka och skinn med beige insida och vit snörning. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och rund tå. Snygg och stilren design som passar till många olika outfits.
Lanvin uk6 - Supersnygga lanvins! Helt nya endast använda 1 dag! Uk6 motsvarar 40-41! Dustbag ingår! Nypris 5000kr mitt pris 2899kr! Hör av dig vid intresse 🤩
Arenas - Sparsamt använda. Först till kvarn🙌🏻