Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Air Jordan  - Air Jordan 1 mid Chicago black toe. Köpta för 3300 kr. Använda fåtal gånger, i bra skick!
Air jordan 4 - A kopior air jordan 4
Air Jordan 1  - Säljer mina svarta o röda Jordan 1’s då de bara står och har vuxit ur de. Sparsamt använda i ca 6 månader. Finns en liten skada (se bild) Original kartong medföljer. Köptes online för runt ett år sen. Självklart så tvättar jag skorna innan jag skickar! Pris är ej hugget i sten! 😆
Air Jordan 1  - Jordan 1 bull red. Bortsett från att de är lite smutsiga är de i ok skick och är relativt sparsamt använda. Hör av er för frågor!
Air Jordan - Ett par Nike Air Jordan 1 Mid skor i mycket bra skick säljer ba pågrund av att dom ej användas längre dom är köpta för 1500kr och säljer för 900kr då dom är så pass bra kvalite
Nike air Jordan  - Nike air Jordan. Använda endast 1 gång. Köpta för 3000kr.
Nike Air jordans  - Säljer ett par Jordans som har ganska bra skick enda slitningen är i hälen där det har gått sönder lite men utöver det så är skicket bra
Air jordan 4 - Alla storlekar finns
Air Jordan
Air Jordan  - 89 Air Jordan  - 90 Air Jordan  - 91

Air Jordan

Storlek: 42
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Röda

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tjenare säljer nu dessa air Jordan bra skick Inge trasig eller nått bara smutsiga och general wear mvh wilmer

Resell north
Resell north
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Fransskor Isabel marant  - Skogsgröna Mockaskor med casadei och marant inslag
Valentino Garavani Rockstud sneakers - Säljer ett par vita Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers med coola pyramidnitar och snörning. Skorna är i skinn och har en rund tå samt platt sula med mönstrad undersida. Märkeslogga syns både på plösen och innersulan. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer.
Lanvin cap toe - Lanvins! | skick: 8/10 | storlek: 44/uk 10 | pris: 2099:- retail: 5000:- | ingår dustbag | för fler frågor eller funderingar skicka pm!
Philippe model trpx skor  - Originalstorlek: 41, sitter mer som 42, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: endast skorna |
Maison margiela gats - Säljer nu min Mason matgiela gats då de börjar bli små. De är i storlek 42 men skulle personligen säga att de sitter mer som 43. Har bytt ut original snöre mot ett lite tjockare Bach blått snöre för att få lite häftigare, poppande och personligt utseende. Skorna är lite slitna i hälarna där av det bra priset!!!, kan också laga hälarna innan köp om det önskas!!!! Kom med bud och skriv gärna om ni har frågor!!!
Louboutin grå - Säljer ett par gråa sneakers från Christian Louboutin i mocka med nitar och med den klassiska röda sulan. St.44 men tycker personligen att de är lite mindre i storleken.  Kommer med vad som ses på den sista bilden, bland annat kartong, dustbag m.m. Osäker på äktheten så kontakta för mer bilder om så önskas. Kan även tänka mig att droppa priset om det går smidigt😊
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 45, box och dustbags fås med, skickar samma dag!