Alla kategorier > Skor
Alexander McQueen sneakers
Alexander McQueen sneakers - 89 Alexander McQueen sneakers - 90 Alexander McQueen sneakers - 91

Alexander McQueen sneakers

Storlek: 40
Kategori: Skor
Färg: Svarta

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina Alexander McQueen sneakers i svart velour. Sååå snygga. True to size. Så bra skick de kommer bara aldrig till användning tyvärr. Nypris runt 5000 kr. Säljer för 2 500 kr!!!!! ❤️ möts i Stockholm eller postar. Har box kvitto ALLT ingår

8_sellout
8_sellout
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Alexander McQueen svarta sneakers - Stilrena svarta sneakers från Alexander McQueen med vit häl och tjock vit sula. Skorna har snörning och är tillverkade i skinn, med logga på både plös och häl. Perfekta för dig som gillar en clean och modern look. Box och kvitto finns.
Svarta sneakers från Alexander McQueen - Stilrena helsvarta sneakers från Alexander McQueen med chunky platt sula och breda svarta skosnören. Skon är i skinn med diskret logga i guld på plösen och hälen. Snygg, minimalistisk design som sticker ut med sin kraftiga sula och exklusiva känsla. Skorna är storlek 41 men de passar även storlek 40. Helt oanvända köpte de men de var för små.
Alexander McQueen svarta sneakers - Säljer ett par ikoniska Alexander McQueen sneakers i svart skinn med vit häl och logga bak. Klassisk chunky sula och svarta skosnören. Grymt snygga och passar till allt för dig som vill ha en clean men ändå statement look. (KVITTO KVINNS)
Svarta Alexander McQueen sneakers - Säljer ett par svarta Alexander McQueen sneakers med chunky vit sula och svarta skosnören. Skorna är i skinn och har rund tå samt diskret logga på häl och plös. Perfekta för dig som gillar stilrena och trendiga sneakers med extra höjd. Finns flera bilder 🖤
Svarta sneakers från Alexander McQueen - Stilrena svarta sneakers från Alexander McQueen med chunky platt sula och klassisk snörning. Skorna är i skinn med diskret perforering på sidorna och guldfärgad logga på plösen. Perfekta för dig som gillar en clean och lyxig look.
Alexander mcQueen  - Hej säljer dessa Alexander mcqueen skorna. Skick: 6-7/10 skorna är i bra skick bara i ena insida hälen det finns slitage, dock inget som påverkar utseendet. Storlek: 42(passar 43/44) Pris: 1100
Alexander mcqueen  - Alexander mcqueen Använt några gånger Storlek 42 Utan kartong och kvitto
 Alexander McQueen - Säljer ett par vita sneakers från Alexander McQueen med svart häl och snörning. Skorna har en chunky sula och är perfekta för en stilren look. Passar bra till både jeans och klänning.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Bruna boots med fransar i mocka, Isabel marant liknande  - Säljer ett par bruna boots med massor av fransar och snörning framtill. Skorna är i mjuk mocka och har en platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil!
Svarta slouchy boots med klack - Snygga svarta stövlar i mocka-look med slouchy skaft och spetsig tå. De har smal klack och en trendig, avslappnad siluett som passar perfekt till både jeans och kjol. Stövlarna är helt svarta och har en elegant, modern vibe.
Isabel marant skor  - Ett par stilrena Isabel marants i storlek 38, använda fåtal gånger utan defekter. Väldigt fräscha skor och passar bra nu till det kalla vädret. Skriv vid intresse!😇
Bruna Inuikii boots - Säljer ett par bruna Inuikki boots, storlek 40. Har endast använts ett fåtal gånger💕
Fold over boots - Säljer ett par svarta höga stövlar med bred klack och spetsig tå. Stövlarna har en liten gulddetalj upptill och är tillverkade i mocka. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Aldrig använda endast testade hemma, köpta på raglady men märket heter Givana. Original box finns även (sista bilden) och priset kan diskuteras💗