Alla kategorier > Mode > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta cowboy boots med klack - Säljer ett par svarta cowboy boots med spetsig tå och hög klack. Skorna har använts en gång och är i ett mycket bra skick. Finns en liten repa som man kan se på bild fyra men annars är de som nya. Nu pris 780 kr.
Cowboy boots  - Säljer mina cowboy boots
Cowboy boots - Intresse koll! Cowboy boots i helt ny skick superfina med ett par långa raka Jens över så man ser toppen av klacken. Perfekt nu till hösten
Cowboy Boots - Cowboyboots i svart äkta mocka i storlek 37 från Pull & Bear. Köpta 2024 och använd ett fåtal gånger 🖤
Svarta Boots/Cowboy boots  - Använt några gånger men i bra skick och bra kvalité, så snygga men har inte använt på länge! Mellanhöga. Passar under jeans men även till kjol elr klänning. Putsas till innan de skickas 💗
Svarta cowboy boots med vit brodering - Säljer ett par snygga svarta cowboy boots i skinn med cool vit brodering. De har en spetsig tå och är perfekta för både vardag och fest. Bootsens höga skaft ger en riktigt stilren look. Passar perfekt för höst och vinter! Dom är använda 1 gång. Nypris: 925
Vintage cowboy boots - Vintage cowboy boots i toppen skick. Strl 38.
New cowboy boots
New cowboy boots  - 89 New cowboy boots  - 90

New cowboy boots

Storlek: 37
Kategori: Skor
Märke: Asos
Färg: Svarta

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

new cowboy boots

Gabija Sa
Gabija Sa
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla