Alla kategorier > Mode > Skor
Svarta kängor
Svarta kängor  - 89 Svarta kängor  - 90 Svarta kängor  - 91

Svarta kängor

Storlek: 7w
Kategori: Skor
Märke: Asos
Färg: Svarta

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svarta kängor från ASOS. Knappt använda, endast lite slitage på sulan (se bild 3). Storlek 7 woman, alltså ungefär 39. Skriv om ni har några frågor!

Olivia
Olivia
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
KÄNGOR - Asos tjängor, storlek 38. Använda endast gång. Nypris 799kr.
Kängor - Oanvända pga fel storlek, strl 38
Svarta kängor - Säljer dessa som är i storlek 37 då jag inte längre kan ha dem. Litet märke på frambenen som ni ser i bild två men inget man tänker på✨️
Svarta kängor från Bikkembergs - Säljer ett par svarta kängor från Bikkembergs i skinn med grov sula där loggan är präglad undertill. Kängorna har snörning och hög skaft med tydlig Bikkembergs-text på plösen. Perfekt för dig som gillar robust stil och snygga detaljer.
Svarta kängor från Timberland - Säljer ett par svarta kängor från Timberland i skinn.  Nypris 2199kr.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med bred rosa rem över vristen dekorerad med ikoniska nitar. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa.
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Maison margiela gats vita - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Inuikki skor  - Sjukt snygga inuikki skor, dem är använda därav priset men dem är fortfarande i väldigt bra skick. Box medkommer ❣️❣️nypris 2600kr