Alla kategorier > Skor
Bruna seglarskor från Marks & Spencer
Bruna seglarskor från Marks & Spencer - 0 Bruna seglarskor från Marks & Spencer - 1 Bruna seglarskor från Marks & Spencer - 2 Bruna seglarskor från Marks & Spencer - 3 Bruna seglarskor från Marks & Spencer - 4

Bruna seglarskor från Marks & Spencer

Storlek: 42.5
Kategori: Skor
Färg: Bruna
Skick: Mycket bra skick

377 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygga bruna seglarskor från Marks & Spencer i skinn med klassisk rund tå och kontrasterande ljusa sömmar. Skorna har dekorativa snörningsdetaljer på sidorna och en platt sula som ger en chill och tidlös look. Perfekta för dig som gillar stilren design.

cyber
cyber
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bruna seglarskor från Timberland - Klassiska bruna seglarskor från Timberland i skinn med grov sula och snörning i läder. Skorna har guldfärgade öljetter och präglad logga på sidan. Ingen storlek angiven, passar ca strl 40-42
Bruna seglarskor från Timberland - Säljer ett par snygga bruna läderskor från Timberland i bra skick. De har en klassisk design med snörning och en bekväm sula. Perfekta för både vardag och lite finare tillfällen. Skorna är gjorda av äkta läder och har en non-marking sula.
Bruna och gröna seglarskor Vagabond - Säljer ett par klassiska seglarskor från Vagabond i brunt och olivgrönt skinn. Skorna har snörning med gula och orange detaljer, samt kontrastsömmar runt tån. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå stilren look.
Bruna seglarskor från Clarks, EU 42 - Säljer ett par bruna seglarskor från Clarks i storlek 42. Skorna har snörning, rund tå och är tillverkade i skinn med kontrastsömmar. Perfekta för dig som gillar klassisk stil och vill ha något som funkar till jeans eller chinos.
Bruna skinn loafers seglarskor  med snörning 33  - Snygga bruna loafers i skinn med dekorativ snörning framtill. Perfekta för en stilren look och bekväma att bära hela dagen. Passar både till vardag och mer uppklädda tillfällen.
Bruna seglarskor från Polo Ralph Lauren - Bruna seglarskor från Polo Ralph Lauren med vit snörning och vit sula. Skorna har klassisk design med broderad logga på ovansidan. Perfekta för en avslappnad stil.Priset är  hugget i sten .
Portside seglarskor - Seglarskor Portside storlek 44 oandvända, ny pris då dom köptes 1398 kr. Gore-Tex,
Sebago Seglarskor Storlek 42 Läder Skor Kängor Brun - 14 dagars ångerrätt! Fri retur om de inte passar! Skorna är lite slitna, speciellt under (bild 3) men annars är de i bra skick. Inga hål på utsidan eller insidan. Ingen dålig lukt. Hör av dig om du har några frågor! Tack för att du tittade!
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Snygga vita MM sneakers - Snygga vita sneakers, storlek 43, aldrig använda, kommer ej med box, skriv vid frågor!
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.