Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta höga boots i mocka-look - Säljer ett par svarta höga boots med platt sula och rund tå. Skorna har en stilren design och är tillverkade i material som liknar mocka. Perfekta för dig som vill ha en enkel men snygg look till höst och vinter.
Svarta höga stövlar i mocka - Säljer ett par svarta höga stövlar i mjuk mocka. De har en klassisk form med rund tå och platt sula, perfekta till höst och vinter. Snygga att styla till både kjol och jeans.
Svarta höga stövlar i mocka - Säljer ett par snygga svarta stövlar i mocka som går över knäna. De har en låg klack och är perfekta för både höst och vinter. Stövlarna är i bra skick och passar till många olika outfits.
Höga svarta mocka stövlar  - Säljer mina höga snygga mocka stövlar då de inte används längre, sköna och i fint skick!
Svarta höga stövlar med klack - Snygga svarta stövlar i skinn med hög klack och spetsig tå. Dessa är aldrig använda endast testade! Skriv för fler bilder😊
Höga stövlar mocka-imitation Nyskick  - Höga svarta stövlar i mockaimitation med guldkedja, snygg modell med tajt siluett. (Dolt blixtlås på sidan, inåt. Ny snygga men används inte. Hoppas någon annan kan få glädje av dem.
Svarta höga stövlar  - Svarta höga stövlar med klack! Storlek 38. Slutsålda från H&M
Svarta höga mocka stövlar  med dragkedja - Snygga svarta stövlar i mocka med hög klack och dragkedja på sidan. Perfekta för en stilren look under höst och vinter. De når över knäet och har en elegant design  med äkta päls inuti
Svarta höga stövlar i mocka-look
Svarta höga stövlar i mocka-look - 0 Svarta höga stövlar i mocka-look - 1 Svarta höga stövlar i mocka-look - 2

Svarta höga stövlar i mocka-look

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: shein
Färg: Svarta
Skick: Mycket bra skick

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa jättesnygga boots då de inte kommer till användning längre. Klakhöjd: ca 10 cm💕

Emma💕
Emma💕
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blåa Lågmidjade bootcut jeans - Jättesnygga vintage bootcut jeans från Cx-croop som tyvärr inte passar längre. Midja: 41 cm, innerben: 84💕
Mörkblåa bootcut jeans - Supersnygga mörkblåa jeans från wrangler! Köpte de Lågmidjade men skulle säga att de sitter mer mid-waist. Säljer då de ej kommer till användning längre. Midja: 35 cm (rakt över), innerben: 81 cm💕
Mörkblå bootcut jeans med låg midja - Säljer dessa jättesnygga mörka lås bootcut jeansen som är Lågmidjade. Köpta från Lager 157. Storlek: S/short length och skulle säga att de sitter bra på mig i längden som är 167. Pris kan diskuteras💕
Svartvit mönstrad klänning från Zara - Säljer denna jättesöta klänning från Zara då den tyvärr inte kommer till användning längre💕💕 Endast använd några enstaka gånger!
Mörkbruna uggs - Säljer dessa jättemysiga som är väldigt lika ”Uggs”, då de är för små tyvärr
Liknande annonser
Visa alla