Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Boots  - Snygga boots från Roots
Höst boots - Låga höst boots
Boots  - I mycket bra skick
Boots  - Superfina boots
Boots  - Cowboyboots i mocka. Slutsålda överallt! Sitter uppe och är bekväma.
Boots - Intressekoll på mina super fina boots från Timberland, är osäker på om jag vill sälja så säljer därför endast vid ett bra bud. Jag skulle säga att de är i storlek 37/38 då jag är en 36a o de är lite stora på mig💕 vid bra bud säljer jag direkt❤️
Boots - Boots i mocka från Koah. Oanvända och lappen kvar. Riktigt fina designskor, nypris ca 2000:- men köpte på chans på utförsäljning för 500:- men de var för små.
Boots - Biege bruna boots i st 38 men skulle säga att de hade passat en 38 också!
Boots
Boots  - 0 Boots  - 1 Boots  - 2 Boots  - 3 Boots  - 4

Boots

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: vet ej
Färg: Bruna
Skick: Acceptabelt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Högklackade stövlar/boots. Väldigt sköna att gå i. Märket är okänt. Slitet skick, se klacken på sista bilden. Detta är dock inget som märks tydligt när skorna används eller påverkar bekvämligheten. Färgen är brunbeige

Edigra
Edigra
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Tubtopp - Tubtopp/bandeautopp från NAKD i stl Xs men passar även S
Sandaletter  - Sandaletter/klackskor i jättefint skick från Tiamo. Använda 1-2 ggr.
 - Linne från Hm, justerbara axelband. Sparsamt använt, väldigt bra skick.
 - Klackskor från & other stories, flitigt använda. Väldigt bekväma.
Studentklänning - Världens finaste studentklänning, köpt på Beyond Retro och har sytt in den lite i midjan. Passar stl xs-m beroende på hur man vill att den ska sitta🥰
Loafers - Loafers stl 38, köpta second hand. Bra skick
Rowe jeans  - Weekday-Jeans i modellen Rowe, stl W24 L32 (passar ca XS) Hör av dig om du har frågor❤️
Skärp - Fint rött skärp, 90cm
Topp - Supersöt topp, fint skick stl XS men passar även mig som har S🥰
Polotröja  - Ljusgrå polotröja
Liknande annonser
Visa alla