Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta lululia boots - Snygga svarta stövlar i mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna har en dekorativ rem med metallspänne upptill och en stilren, minimalistisk design som passar till många outfits. Endast använt 2 gånger
Boots - Säljer dessa boots från eskor. Använda två gånger, original pris är 520kr
Boots - Boots med klack från Vagabond som aldrig riktigt kommit till användning. Har använt dom en gång utomhus när jag testade dem och sedan dess har dem bara stått och dammat. I nyskick! Storlek 37. Nypris ca 1200 kr •Köparen står för frakt!
Boots - Enbart använda en gång 2018! De har bara suttit och dammat i garderoben sen dess. De är mocka. Köptes för 350kr.
Boots  - Snygga boots med metallspännen. På sista bilden kan man se lite defkt
Boots - Nu säljer jag mina jättefina boots. Jättecoola detaljer. Öppen för prisförslag!!
Boots  - Boots med klacka. Använda en gång svarta. Storlek 37.
Svea Bohlin
Svea Bohlin
Lululia Boots
Lululia Boots - 0 Lululia Boots - 1 Lululia Boots - 2

Lululia Boots

Storlek: 37
Kategori: Skor
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina helt nya boots från Lululia, aldrig använda endast testade inomhus. Normal i storlek. Bilder tagna från hemsidan och Pinterest men om ni vill ha egna bilder så är det bara att skriva. Nypris 599:- men säljes för 500:- Köparen står för frakt🩷

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Röda Isabel Marant wedge sneakers bekett - Coola röda bekett sneakers från Isabel Marant i mocka och skinn. Skorna har tre kardborreband, hög plös och vadderad insida för extra komfort. Snygg gummisula och unik design som sticker ut. Perfekta för dig som vill ha en statement-sneaker med höjd. Använda men väl omhändertagna.
Dior skor - Hej, kvitto finns
Svarta DC sneakers med leopardmönster - Säljer ett par svarta DC sneakers med fet snörning och vit platt sula. Perfekt för dig som gillar streetstyle och unika detaljer. Bra skick använt få gånger. Pris kan diskuteras
Maison margiela gats navy - Ett par superfeta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Maison Margiela skor - Svarta maison margiela skor. Riktigt stilrena och i helt okej skick. Skriv om ni har frågor
Dior B30 vita sneakers - Säljer ett par Dior B30 sneakers i vitt med grå och svarta detaljer. Skorna har en chunky sula, reflekterande paneler och stor Dior-logga på sidan. Tillverkade i mesh och skinn med snörning framtill. Riktigt snygga och trendiga sneakers för dig som vill sticka ut.
Mörkgråa louboutin med spikar - Säljer ett par feta mörkgråa sneakers från Christian Louboutin med de ikoniska röda sulorna! Jag har använt de en gång och de är i jättebra skick. Skorna är rengjorda så bra som möjligt och fråga gärna frågor!
Gröna Isabel Marant sneakers med klack - Säljer ett par gröna Isabel Marant skor med inbyggd klack och cool design. Skorna har mocka och skinnpaneler, kardborreband och rund tå. Yttersulan är gummimönstrad och märkt med Isabel Marant. Perfekt för dig som vill ha en mindre basic outfit. Pris går att diskutera vid snabbt köp