Alla kategorier > Skor
Boots med klack
Boots med klack  - 89 Boots med klack  - 90 Boots med klack  - 91

Boots med klack

Storlek: 37 3/4
Kategori: Skor
Färg: Svarta

380 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svarta medelhöga boots Helt oanvända

Filippa
Filippa
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Boots/klackar - Klackar eller stövletter med nitar, använda 1 gång, storlek 37 kom med prisförslag
Klackar/ boots - Använder inte dem, väldigt bra skick!
Boots med klackar  - Svin snygga boots med klackar perfekta till halloween eller vid vanliga tillställningar❣️⭐️ storlek 37 men något stora i storleken
Boots med klack  - Ett par boots som jag aldrig använt så det är inget fel på skorna.   Vid intresse så skickas självklart egna och fler bilder på skorna.
Boots/klack - Perfekta boots för höst/vintern nu i storlek 40 säljs för
Boots med klack - Boots med medelhög klack som använts två gånger, tecken på användning då de stått i källaren men de går att få bort.
Svarta boots med klack - Snygga svarta boots i skinn med en robust klack. De har en dragkedja på sidan för enkel på- och avtagning. Perfekta för höst och vinter, och funkar lika bra till vardags som till fest. Stilrena och bekväma att gå i! ( dom är helt oanvända ) med spray skydd på också!
Svarta boots med klack - Säljer ett par svarta boots i skinn med klack och dragkedja på sidan. Perfekta för höst och vinter, dessa boots är både stiliga och bekväma. De har en robust design som passar till både vardag och fest.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Snygga vita MM sneakers - Snygga vita sneakers, storlek 43, aldrig använda, kommer ej med box, skriv vid frågor!
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!