Alla kategorier > Mode > Skor
Boots med klack
Boots med klack  - 89 Boots med klack  - 90 Boots med klack  - 91

Boots med klack

Storlek: 37 3/4
Kategori: Skor
Färg: Svarta

380 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svarta medelhöga boots Helt oanvända

Filippa
Filippa
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Boots/klackar - Klackar eller stövletter med nitar, använda 1 gång, storlek 37 kom med prisförslag
Klackar/ boots - Använder inte dem, väldigt bra skick!
Boots med klack  - Ett par boots som jag aldrig använt så det är inget fel på skorna.   Vid intresse så skickas självklart egna och fler bilder på skorna.
Boots med klack - Helt nya boots med klack från nelly, aldrig använda
Boots/klack - Perfekta boots för höst/vintern nu i storlek 40 säljs för
Boots med klackar  - Svin snygga boots med klackar perfekta till halloween eller vid vanliga tillställningar❣️⭐️ storlek 37 men något stora i storleken
Boots med klack - Boots med medelhög klack som använts två gånger, tecken på användning då de stått i källaren men de går att få bort.
Svarta boots med klack - Säljer ett par svarta boots i skinn med klack och dragkedja på sidan. Perfekta för höst och vinter, dessa boots är både stiliga och bekväma. De har en robust design som passar till både vardag och fest.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beige inuikii - Säljer mina inuikiis då jag egentligen har storlek 38 och råkade beställa fel🩷 fint skick men finns tänken på användning🩷
Svarta med logoklack finns olika storlekar  - Säljer ett par svarta pumps i lack med öppen tå och ikonisk guld YSL-logga som klack. Skorna har en elegant, spetsig form och tunna remmar över foten. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig design.
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Vita sneakers från Philippe Model - Snygga vita sneakers från Philippe Model med en stilren design. Skorna har snörning och en diskret logga på sidan. Riktigt sköna stilrena och bra inför vintern. Lite slitage på hälarna. Fråga efter bild vid köp! Om ni vill!
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 45, box och dustbags fås med skickar samma dag!
Maison margiela gats (Navy/44) - Great condition. Never used. Comes with the box. Same day shipping. Feel free to ask questions ;)
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!