Alla kategorier > Mode > Skor
Boots med smal klack
Boots med smal klack  - 89

Boots med smal klack

Storlek: 100
Kategori: Skor
Färg: Svarta

37 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ankelboots i mockaimitation med smal klack. Använda ett fåtal gånger. Storlek 37

Ida Hansen
Ida Hansen
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Boots/klackar - Klackar eller stövletter med nitar, använda 1 gång, storlek 37 kom med prisförslag
Boots med klack  - Ett par boots som jag aldrig använt så det är inget fel på skorna.   Vid intresse så skickas självklart egna och fler bilder på skorna.
Boots/klack - Perfekta boots för höst/vintern nu i storlek 40 säljs för
Boots med klackar  - Svin snygga boots med klackar perfekta till halloween eller vid vanliga tillställningar❣️⭐️ storlek 37 men något stora i storleken
Zara boots med klack  - Eleganta svarta stövlar i skinn med hög klack och spetsig tå. Använd ett fåtal gånger och säljs pga ingen användning.
Boots med klack - Helt nya boots med klack från nelly, aldrig använda
Klackar/ boots - Använder inte dem, väldigt bra skick!
Boots med klack - Boots med medelhög klack som använts två gånger, tecken på användning då de stått i källaren men de går att få bort.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med bred rosa rem över vristen dekorerad med ikoniska nitar. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa.
Maison margiela gats vita - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Inuikki skor  - Sjukt snygga inuikki skor, dem är använda därav priset men dem är fortfarande i väldigt bra skick. Box medkommer ❣️❣️nypris 2600kr
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Saint Laurent skor - Hej, säljer nu dessa riktigt snygga Saint Laurent skor till ett riktigt bra pris. | Skorna är i använda som syns på bilderna men fortfarande i bra skick. | Storlek 39 1/2 men passar upp mot 41. | Hör av er vid frågor!🌟