Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Boots - Säljer dessa snygga boots då de inte kommer till någon användning. Nyskick. Nypris 569
Beige mocka boots - Snygga beige boots i mocka med spetsig tå och en stilren design. Perfekta för en trendig look. Pris går att diskutera vid snabb affär
Boots - Säljer mina as snygga och sköna cowboy boots. Går upp till vaderna. Kan gå på festivaler med dom utan att få ont i fötterna. Kan även byta mot ett par svarta! Nypris:800kr
Cowboy boots - Säljer dessa cowboy boots i storlek 39! Använda några få gånger så i bra skick, dragkedjan funkar som den ska!🌸
Boots - Boots i storlek 38, använda några få gånger. Finns lite skav längst fram på tån men knappt att man tänker på det (se bild).
Isabel Marant skor - Denvee boot - Cowboy boot - Isabel Marant skor i storlek 39 i färgen Taupe!   Ordinarie pris är cirka 8000 sek
Svarta Boots/Cowboy boots  - Använt några gånger men i bra skick och bra kvalité, så snygga men har inte använt på länge! Mellanhöga. Passar under jeans men även till kjol elr klänning. Putsas till innan de skickas 💗
Boots - Jättefina beige boots från Nelly🌻
Boots
Boots - 89 Boots - 90

Boots

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Zalando
Färg: Beigea

559 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skitsnygga boots köpta på zalando. Nypris 1200.

Emma Davidsson
Emma Davidsson
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Garavani Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa detaljer och guldiga nitar. Klassisk rund tå, snörning och platt sula. Ikoniska pyramidnitar längs sidorna och bak på hälen. Kommer med originalkartong och dustbag. Passar dig som vill ha en lyxig stil inför det nya året.
Svarta Moon Boots med snörning - Säljer ett par svarta Moon Boots med vit logga och snörning framtill. Skorna har en rund tå och platt sula, perfekt för kalla vinterdagar. Materialet är syntet och de har en klassisk moon boot-design med högt skaft.
Svarta Inuikii boots - Säljer ett par svarta boots med snörning och mjukt pälsfoder på insidan. Skorna har en platt sula och är tillverkade i en kombination av mocka och skinn, vilket ger dem en snygg och modern look. Perfekta för kyliga dagar och passar till många olika stilar.
Golden Goose vita sneakers med glitter - Golden Goose sneakers i vitt skinn med guldstjärna på sidan, svarta snören med logga och glittrig silverdetalj på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig look.
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Säljer ett par Valentino Garavani Rockrunner sneakers i svart och grått med camouflage-mönster. Skorna har snörning, platt sula med nitar och detaljer i skinn och mesh. Kommer med originalkartong, extra skosnören och dustbag. Riktigt snygga och unika sneakers för dig som gillar exklusiva märken.
Maison Margiela gats sneakers vit/beige - Maison Margiela gats sneakers i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med snörning och rund tå. Kommer med originalkartong och dustbags. Snygg retrostil och neutrala färger som passar till allt. (Pris kan diskuteras vid snabb affär)
Maison Margiela gats - Oanvända, ingen box
Lanvin cap toe - Lanvins! | skick: 8/10 | storlek: 44/uk 10 | pris: 2099:- retail: 5000:- | ingår dustbag | för fler frågor eller funderingar skicka pm!