Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Säljer mina skor pågrund av att dem är för små! - Skick 7/10. För mer bilder skriv privat! Storlek 41 men sitter som 42!
Nike air TN. Jag fick dem av min pappa som present men dem var för små för mig.  - Dem är i ny skick. Har använt dem i 1 gång.
Nu säljer jag mina fina skor jag har inte haft dom så länge typ i 1 månad men dom är lite för stora för mig så nu tänkte jag sälja dem💞 - Dom är väldigt sköna att gå i dom är enkla att tvätta
Säljer mina knappt använda arigato skor  - Skick 7/10 knappa defekter väldigt fräscha och bra skick
Jag vill sälja min gamla skor för att dom är för små, jag har bara använt dom 2 gånger så dom är helt nya typ  - Lacoste skor,
Säljer mina adidas campus då dom är för små för mig - Adidas campus stl 36  Original snören/svarta snören ingår på köpet även dom som sitter på
Säljer min Armani skor som har ej använd den helt ny storlek 42  - Skorna är helt nya har ej använd dom eller nåt jag har beställt dom från boozty dom passar ej mig de därför jag säljer dom.
Jag säljer nu mina Nike tns dem är använda men hållit dem relativt fräscha
Jag säljer nu mina Nike tns dem är använda men hållit dem relativt fräscha - 89 Jag säljer nu mina Nike tns dem är använda men hållit dem relativt fräscha - 90

Jag säljer nu mina Nike tns dem är använda men hållit dem relativt fräscha

Storlek: 41
Kategori: Skor
Färg: Svarta

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra

Resell
Resell
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
isabel marant liknande Fransskor med kilklack - Supercoola
Giuseppe Zanotti - Säljer ett par otroligt snygga skor från det exklusiva märket Giuseppe Zanotti! Skorna är i mycket bra skick, skulle säga ungefär 7/10. Nypris ligger på över 6000kronor men vi säljer våra för endast 1599 och kan gå ner i pris ännu mer vid snabb affär! Skorna är i storlek 44 och är true to size. OBS: Det har används whitening cream. Skriv gärna ifall det är några funderingar, allt bästa SkoKapet
Golden Goose Skor - Tjena! Säljer nu dessa Golden Goose skor. Storlek 43 - Skick 9/10 - Nypris på dessa är ca 5500 och mitt pris 2499, (pris kan diskuteras vid snabb affär). Hör gärna av er vid minsta fundering/fråga. MVH JL STORE
Adidas Ultraboost svarta sneakers - Svarta Adidas Ultraboost sneakers med stickad ovandel och vit Boost-sula. Skorna har snörning, rund tå och klassiska tre ränder på sidan. Perfekta för dig som gillar stilrena och bekväma skor med grym dämpning. Adidas-logga på plösen och BOOST-tryck på innersulan.
Isabel Marants Khaki  - Unika höga sneakers i brun mocka och skinn med coola paneler och flera breda kardborreband. Snygg plattformssula och rund tå, samt detaljer i ljusbrunt skinn på tån och plösen. Perfekt för dig som gillar statement-skor med streetkänsla.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 40, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Maison margiela gats grå - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!