Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Converse  - Klassiska vita Converse Chuck Taylor All Star high-tops med röd och blå rand längs sulan. Jätte bra skick men lite dammiga eftersom dom inte används. Lite slitna på loggan (kolla bilden) men inget annat💗 Storlek 39
Converse - Converse vintage white med broderade detaljer och fin sula☺️☺️köpta på Plick för 250 men aldrig kommit till användning💗storlek 39😁
Converse - Klassiska vita höga Converse All Star sneakers med snörning och rund tå. Skon har en vit canvasöverdel, röd och blå rand längs sulan samt Converse-logga på sidan. Perfekt för en avslappnad och tidlös stil.
converse - storlek 37,5 men skulle säga att de passar 37 också
Converse  - Jag har ett par vita converse  som nya säg till om ni vill ha fler bilder❤️❤️  37,5 men passar mig som är 38
Converse - Säljer mina fina converse skor då dom ej kommer till användning längre💕 skriv privat för egna bilder, kan diskutera pris💕
Converse - Höga använda converse. Med märket på insidan. Vintage
Converse - Intressekoll på mina gamla all star converse! De är använda som man kan se på bilden, men skorna har inga skador. Älskade dom, men är tvungen att göra av mig med dom nu när dom blivit för små. Skriv om ni är intresserade och såklart kan pris diskuteras!!💖
Converse
Converse  - 0 Converse  - 1 Converse  - 2

Converse

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Converse
Färg: Vita
Skick: Mycket bra skick

340 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa converse för 340kr. Köpte dom för 850kr för inte så länge sen. Dom är knappt använda. Skriv privat för bud.

Viola
Viola
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Fransskor Isabel marant  - Skogsgröna Mockaskor med casadei och marant inslag
Valentino Garavani Rockstud sneakers - Säljer ett par vita Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers med coola pyramidnitar och snörning. Skorna är i skinn och har en rund tå samt platt sula med mönstrad undersida. Märkeslogga syns både på plösen och innersulan. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer.
Philippe model trpx skor  - Originalstorlek: 41, sitter mer som 42, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: endast skorna |
Lanvin cap toe - Lanvins! | skick: 8/10 | storlek: 44/uk 10 | pris: 2099:- retail: 5000:- | ingår dustbag | för fler frågor eller funderingar skicka pm!
UGG tasman - Säljer ett par bruna slip-on boots från UGG med mjuk insida i päls och snyggt broderat mönster runt öppningen. Skorna har en rund tå och platt sula med grovt mönster undertill. Perfekta för kalla dagar och har en klassisk UGG-look.
Maison margiela gats - Säljer nu min Mason matgiela gats då de börjar bli små. De är i storlek 42 men skulle personligen säga att de sitter mer som 43. Har bytt ut original snöre mot ett lite tjockare Bach blått snöre för att få lite häftigare, poppande och personligt utseende. Skorna är lite slitna i hälarna där av det bra priset!!!, kan också laga hälarna innan köp om det önskas!!!! Kom med bud och skriv gärna om ni har frågor!!!
Louboutin grå - Säljer ett par gråa sneakers från Christian Louboutin i mocka med nitar och med den klassiska röda sulan. St.44 men tycker personligen att de är lite mindre i storleken.  Kommer med vad som ses på den sista bilden, bland annat kartong, dustbag m.m. Osäker på äktheten så kontakta för mer bilder om så önskas. Kan även tänka mig att droppa priset om det går smidigt😊