Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta pumps med klack 35 - Snygga svarta pumps med klack och en elegant rem med guldfärgat spänne. Perfekta för en stilren look. Tillverkade i ett slätt material som ger en klassisk känsla.
Vita sneakers från Claudia, strl 35 - Snygga vita sneakers från Claudia i storlek 36. Skorna har en klassisk design med rund tå, breda vita snören och en texturerad yta i syntetmaterial. Perfekta för dig som gillar en clean och enkel stil.
Svarta fotbollsskor Umbro strl 35 - Umbro Raposa SC AG fotbollsskor i svart med gulddetaljer och snörning. Skorna har rund tå och platt sula med fasta dobbar för bra grepp på konstgräs. Tillverkade i syntetmaterial med mönstrad ovandel och Umbro-logga på sidan. Perfekt för dig som vill ha stil på planen.
Boots med klack, zara, 35 - Snygga bruna stövlar med klack i storlek 35 från zara. Köpta på arkivet förra vintern men aldrig använda av mig. Passar även en 36a då jag normalt är det.
Höga Platåstövlar strl 35 - Höga svarta platåstövletteri strl 35 från Zara
S o f i a
S o f i a
Superfina klackar strl 35
Superfina klackar strl 35 - 89 Superfina klackar strl 35 - 90 Superfina klackar strl 35 - 91

Superfina klackar strl 35

Storlek: 35
Kategori: Skor

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så så fina, tyvärr lite för stora på mig som har storlek 35 I vanliga fall. Inköpta på Plick nyligen och verkar helt oanvända. Tror de passar en stor 35a eller för någon som är en liten 36a :)

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers - Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers.  Storlek 37
Valentino Open - Hej! Säljer mina valentino open i färgen Vit/Svart. Är i nytt skick. inga hål ingenting fel med dom. Haft dom i runt 1 månad . Säljer för jag har beställt ett par andra . Allt ingår box, dustbag,påse, valentino kort och Valentino kuvär. Skriv om ni har några frågar🧩
Golden goose Women/ med paljet brun svans - Hej! Säljer ett par snygga golden goose skor med glitter till. Skick:9/10- lite smuts som går att ta bort. Storlek: Women Size- 38. Säljer dom åt syrran då dom inte passar henne längre.Box, kvitto och goodie bag kommer till. Dma🤩
Valentino Garavani vita sneakers - Snygga vita sneakers från Valentino Garavani med svart detalj på sidan och klassisk logga på plösen. Skorna har snörning, platt sula med mönstrad undersida och är tillverkade i skinn för en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers.
Svarta mockastövlar från Raglady by Tara - Jag säljer nu dessa eftertraktade bootsen från Raglady by Tara, perfekta för höst och vinter när du vill ha en stilren look. Endast använda 2-3 gånger, köpa i somras. Klacken är 8-9 cm och kan diskutera pris vid smidig affär 💕Nypris är 1000kr
Beige höga sneakers med kardborre - Snygga höga sneakers i beige mocka med vita detaljer och bruna gummisulor. Skorna har flera breda kardborreband över foten och perforerad tå för extra stil. Den höga siluetten ger en cool vibe och passar perfekt till streetwear. Perfekt för dig som gillar chunky sneakers.
Valentino flycrew rockstud blå - !BYTER ENDAST! Väldigt bra pris förslag kan accepteras. (ALLA NITAR KVAR) ett par Valentino Rockstud sneakers i blå mocka och vitt skinn. Skorna har klassiska nitar på sulan, rund tå och snörning. Snygg kontrast mellan blått och vitt, perfekt för dig som vill sticka ut med exklusiva detaljer.
Valentino flycrew bytes - Svartvita sneakers från Valentino Garavani med snygg kontrast mellan svart mocka och vita skinnpaneler. Bytes mot förslag 👌