Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Christian Dior sneakers med monogram - vill köpa! snygga sneakers från Christian Dior! Storlek 37-37,5-38❣️
Dior sneakers blå och vit monogram - Säljer ett par Dior sneakers i blått och vitt med tydligt Dior-monogram på sidan. Skorna har snörning, perforerad tå och platt sula. Materialmix av denim och skinn ger en lyxig vibe. Grå och vit yttersula med Dior-logga undertill. Perfekt för dig som gillar exklusiva sneakers.
Dior B23 sneakers monogram SÖKER STÖL 40 - SÖKER DESSA  Dior B23 , stl 40 hit me up ifall du har ett par sådana me kvitto eller nått som tyder på att dom är äkta , kan ÄVEN mötas UPP I GÖTEBORG, ALLT GOTT LEO 💫
Chunky sneakers från Dior, grå/vit - Säljer ett par chunky sneakers från Dior i grått, vitt och svart med meshdetaljer och kraftig sula. Skorna har snörning och coola kontraster mellan material och färger. Perfekta för dig som gillar statement sneakers och exklusiv streetstyle.
Grå och vita sneakers från Nike x Dior - Exklusiva sneakers i samarbete mellan Nike och Dior. Skorna har en stilren design i grått och vitt med Dior-logotypen på swooshen. Högt skaft med snörning och perforerad tå för extra ventilation. Perfekta för den som vill ha något unikt och trendigt men även lite lyx.
Dior B23 High Top Sneakers Monogram - Snygga Dior B23 high top sneakers med ikoniskt monogrammönster i grått och vitt. Skorna har vit gummisula med Dior-logga på sidan, snörning och genomskinliga paneler. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle.
Grå Dior sneakers med reflekterande detaljer - Säljer ett par grå Dior sneakers med stora reflekterande CD-loggor på sidorna. Skorna har vit och svart sula, mesh- och syntetpaneler samt rund tå. Kommer med originalkartong och dustbag. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiva sneakers.
Grå Dior sneakers med box - Säljer ett par gråa Dior sneakers med snygga detaljer och klassisk logga på sidan. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Materialmix av skinn och textil ger en exklusiv känsla. Kommer med originalkartong och dustbag.
Grå Dior sneakers med monogram
Grå Dior sneakers med monogram - 0 Grå Dior sneakers med monogram - 1 Grå Dior sneakers med monogram - 2

Grå Dior sneakers med monogram

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Dior
Färg: Gråa
Skick: Bra skick

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sneakers från Dior med grått mönster! Köptes för ca ett år sedan men är i bra skick. Tvättas innan jag postar och vill man ha tillhörande påse så skickas det med💕

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
I am gia aomoria skirt and top - SÖKER! Är det någon som har detta settet från gia i storlek xs? Hör av er isåfall❤️
Intimissimi tröja - Säljer min nästintill nya tröja från Intimissimi. Använd vid 2 tillfällen men säljer då jag vill köpa en annan färg🤍(har även en i svart som jag funderar på att sälja).
Vita  sneakers Zadig & Voltaire -  Säljer mina helt nya Zadig skor då jag inte hann lämna tillbaka i tid! Låda & dustbag medföljer!
Balklänning - Säljer min balklänning i glansigt satinmaterial. Har öppen rygg med knappar bak. Perfekt för bal eller liknande
Vita sneakers Isabel Marant med kardborre - Snygga vita sneakers från Isabel Marant med beige mockadetaljer, svart häl och brun sula. Säljer då det är lite små för mig.💕nypris 4400kr
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →