Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå Dior sneakers med reflexdetaljer - Säljer ett par grå Dior sneakers med snygga reflexdetaljer och meshpartier. Skorna har snörning, platt sula och rund tå. Märket syns tydligt på innersulan och de kommer med originalkartong, dustbag och kvitto. Perfekt för dig som gillar exklusiva och trendiga sneakers.
Grå Dior sneakers med CD-detalj - Snygga grå sneakers från Dior med tydlig CD-logga på sidan. Skorna har en rund tå, platt sula och är tillverkade i en mix av syntet och mesh för en modern look. Silverfärgade detaljer och snörning framtill ger en clean och trendig vibe.
Dior sneakers blå och vit monogram - Säljer ett par Dior sneakers i blått och vitt med tydligt Dior-monogram på sidan. Skorna har snörning, perforerad tå och platt sula. Materialmix av denim och skinn ger en lyxig vibe. Grå och vit yttersula med Dior-logga undertill. Perfekt för dig som gillar exklusiva sneakers.
Dior sneakers  - Intresse koll på mina dior sneakers. Skriv för fler bilder. Mycket bra skick🤍stl 36 men passar 37
Christian Dior sneakers med monogram - vill köpa! snygga sneakers från Christian Dior! Storlek 37-37,5-38❣️
Grå Dior B30 sneakers med reflekterande detaljer - Säljer ett par grå Dior B30 sneakers med reflekterande CD-logga på sidorna. Skorna har vit och grå mesh och syntet, vita snören och en chunky sula. Märket syns på plösen och insidan. Perfekta för dig som gillar exklusiva och trendiga sneakers.
Grå Dior sneakers med CD-detalj - Snygga grå sneakers från Dior med stora CD-detaljer på sidorna. Skorna har meshpaneler och partier i syntetmaterial, samt snörning framtill. Sulan är chunky och ger en modern vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiva och trendiga sneakers.
Dior B23 sneakers monogram SÖKER STÖL 40 - SÖKER DESSA  Dior B23 , stl 40 hit me up ifall du har ett par sådana me kvitto eller nått som tyder på att dom är äkta , kan ÄVEN mötas UPP I GÖTEBORG, ALLT GOTT LEO 💫
Grå Dior sneakers med monogram
Grå Dior sneakers med monogram - 0 Grå Dior sneakers med monogram - 1 Grå Dior sneakers med monogram - 2

Grå Dior sneakers med monogram

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Dior
Färg: Gråa
Skick: Bra skick

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sneakers från Dior med grått mönster! Köptes för ca ett år sedan men är i bra skick. Tvättas innan jag postar och vill man ha tillhörande påse så skickas det med💕

alice Bridgwater🤍
alice Bridgwater🤍
(14)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Rockstud vita sneakers - Säljer ett par vita Valentino Rockstud sneakers i skinn med breda ljusrosa band och ikoniska nitar över vristen. Skorna har rund tå, snörning och en chunky sula med rutmönster undertill. Märkeslogga på plösen och sulan. Riktigt statement-plagg för dig som gillar lyxiga detaljer.
Valentino open - Säljer ett Valentino opens rockstud skor i  Fint skick Skick: 9,5/10🧮  Inkluderat: inget ingår!♦️  Pris: 1599kr ej hugget i sten🎗️  Storlek: 38,5♣️ passar 39 och 38 Snabbaffär = priset sänks-SERIÖSA BUD🔓
Maison margiela gats svart - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Isabel marant skor😍 - Säljer nu mina isabelmarant skor, helt som nya inga defekter. Skriv för fler bilder pris kan diskuteras. Storlek 38/39
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Rockstud Untitled sneakers i vitt skinn med rosa detaljer och ikoniska nitar. Skorna har vita snören, rund tå och en chunky sula med rutmönster undertill. Perfekta för dig som vill ha en statement sneaker med exklusiv känsla.
Valentino Rockrunners - Säljer dessa sjukt snygga valentino rockrunners. Står storlek 45 men sitter verkligen som 44. Helt nya, priset e billigt för en anledning.!
Maison margiela sneakers - Säljer ett par stilrena maison margiela gats i vitt och beige med ovandel i skinn och detaljer i mocka. Skorna har beige snörning, gummisula och en klassisk, låg siluett. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Glittriga rosa boots - Supersnygga höga boots i glittrigt rosa material med en unik låsdetalj upptill. Köpta ifrån EGO men slutsåld där!