Alla kategorier > Skor
Dior B22 sneakers i blått och svart
Dior B22 sneakers i blått och svart - 0 Dior B22 sneakers i blått och svart - 1 Dior B22 sneakers i blått och svart - 2 Dior B22 sneakers i blått och svart - 3

Dior B22 sneakers i blått och svart

Storlek: 45
Kategori: Skor
Märke: Dior
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

5000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu mina dior b22 i storlek 45, passar 44! äkta kvitto finns! Kan gå ner någon hundra lapp vid snabb affär

Gurre
Gurre
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Dior B22 sneakers svart/vit - Snygga Dior B22 sneakers i svart, vitt och grått med chunky sula och coola detaljer. Ovandelen är i mesh och skinn med snörning och rund tå. Perfekta för dig som vill ha en exklusiv och trendig look.
Dior B30 sneakers i blått och grått - Säljer ett par feta Dior sneakers med coola blå, grå och vita detaljer. Skorna har vit snörning, mesh och skinnpaneler samt en chunky sula. Märket syns tydligt både på plösen och sulan. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle. 7/10 Skick. Vid frågor kontakta mig.
Dior B30 sneakers i blått och vitt - Säljer ett par Dior B30 sneakers i en snygg mix av ljusblått, vitt och grått. Skorna har mesh och skinnpaneler, vita snören och en chunky vit sula. CD-logga på hälen och Dior-märke på plösen. Perfekt för dig som gillar exklusiva och trendiga sneakers.
Dior sneakers i blått och grått - Säljer ett par snygga Dior sneakers i ljusblått, grått och vitt. Skorna har meshdetaljer, skinnpaneler och en chunky sula. Klassisk snörning och coola svarta och vita ränder på häl och plös. Perfekta för dig som gillar exklusiva och trendiga sneakers.
Dior B22 sneakers  - Säljer ett par Dior B22 sneakers med chunky silhuett i grått, vitt och blått. Skorna har meshpaneler, skinn och syntetdetaljer, samt vita snören och svart sula med blå inslag. Märket syns på sidan och tungan. Perfekt för dig som gillar exklusiva sneakers med streetkänsla. Storlek 45, bra skick, box medföljer
Dior B22 sneakers i grått och blått - Säljer ett par Dior B22 sneakers med chunky sula i vitt, grått och blått. Skorna har meshpaneler, detaljer i skinn och syntet samt vita snören. Snygg sportig vibe med svart logga på sidan och coola kontrastdetaljer. Perfekta för dig som gillar statement sneakers.
Dior b22 - Hej gott folk!.det är så här ska snart få in dessa skor (äkta så klart kvito medföljer  priset kan diskuteras finns olika färger o välja mellan och sko storlek de bara höra av er om ni är intresserade mötts i sthlm säckar era skor 😉tack för er tid;)
Dior B22 skor - Säljer ett par dior B22 dem är helt stil rena och är till salu priset kan diskuteras och finns e-post kvitto tillgänglig vid frågor kan ni skriva till.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Isabel Marant vita sneakers med kardborre - Säljer ett par vita sneakers från Isabel Marant med chunky design och flera kardborreband. Skorna har en mix av mocka och läder, samt en beige gummisula. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha något unikt till din outfit.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 41, box och dustbags fås med, skickar samma dag!