Alla kategorier > Skor
Doc martens
Doc martens - 89 Doc martens - 90

Doc martens

Storlek: 37
Kategori: Skor

1300 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Äkta vita doc martens

☁️
☁️
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Doc Marten  - Intressekoll på dessa docs eviee. Helt nya i kartongen. Orginalpris 2100kr. Kom gärna med frågor 🖤
Röda doc Martens - Snygga använda, ingådda i helt ok skick. Bra sula med räfflorna kvar. små 39or
Doc martens - Storlek 37 och använda en gång. Säljer pga för små för mig.
Doc Martens - Helt nya Doc Martens storlek 41. Skriv vid funderingar, aldrig använda. ;)
Doc Martens - Ett par doc martens i st 39❤️
Doc Martens - Skorna är i väldigt bra skick🖤 de är använda max tre gånger pga att dom är för små för mig🖤 extra skosnören medföljer🖤 Pris går att diskuteras🖤 Går att mötas upp och även det kan diskuteras🖤
Doc Martens - storlek 41  köp och ställ frågor 😉👍
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Snygga vita MM sneakers - Snygga vita sneakers, storlek 43, aldrig använda, kommer ej med box, skriv vid frågor!
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.