Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Philippe model skor - Ett par hel vita Philippe model Använda men är i bra skick 8.5/10 Storlek 40, är lite stora i storleken så passar även en halv till en storlek större.
Philippe Model skor - Säljer ett par riktigt snygga och trendiga Philippe Model skor perfekt nu inför vintern. Skorna är i utmärkt skick och nypris ligger runt 2500 nya. Jag säljer endast för 1199kr🔥🔥. Tveka inte på att höra av er ifall ni vill ha mer information eller bilder.
Philippe model skor - Philippe Model skor, box medföljer, äkthets bevis från Vestiaire collective storlek 40 nypris 4500kr mitt pris 1400, skriv vid frågor!
Philippe model skor - Ett par riktigt snygga Philippe model skor. Stl:40, skador: de har skavanker på undersidan som exempelvis att det har släppt på vissa ställen.
Philippe Model skor  - Vita Philippe Model sneakers med gulddetalj, använda fåtal gånger i somras, inga större slitningar (skorna har slitningar som design) Slulorna i skorna är Aldrig  använda och skolåda ingår💗 skriv för fler bilder eller om pris!
Philippe Model skor - Ett par shyssta phillipe model skor som är i riktigt bra skick för att vara phillipe model. Skriv privat för mer frågor👍👍
Philippe Model skor - Snygga vita sneakers från Philippe Model med grå detaljer och silverfärgad sköld på sidan. Skorna har snörning, platt sula och är tillverkade i skinn med mockadetaljer på tån och hälen. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Philippe model skor - Använda 3 gånger inga skador
Philippe Model Skor
Philippe Model Skor - 89 Philippe Model Skor - 90 Philippe Model Skor - 91

Philippe Model Skor

Storlek: 40
Kategori: Skor
Färg: Vita

1899 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpta från Miinto i våras, fortfarande som nyskick! Storlek 40 men passar även 41💯 Nypris ca 4000, mitt pris 2500. Hör av dig vid fler frågor👍🏽

Pluggbg
Pluggbg
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
ballerinaskor  - använd en gång då de var lite för små för mig
Valentino Rockstud vita sneakers - Säljer ett par vita Valentino Rockstud sneakers med svart band och nitar över vristen. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Tillverkade i skinn och har den ikoniska rockstud-detaljen på sidan och bak. Använda men inte trasiga någon stans.
Maison Margiela gats - Säljer ett par Maison Margiela sneakers i marinblå mocka och läder med beige snörning och innersida. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och Maison Margiela-logga undertill. Snygg retrostil och riktigt clean look.Storlek 43 men passar som 42or🤗
Saint Laurent svarta klackar med YSL-häl - Säljer ett par svarta Saint Laurent klackar i lackat skinn med ikonisk guld YSL-logga som klack. Skorna har fyrkantig tå, smal rem över tårna och justerbar ankelrem. Riktigt statement piece för dig som vill sticka ut.
Valentino Garavani vita sneakers - Säljer ett par vita Valentino Garavani sneakers med bred blå rem över snörningen och subtila nitar på hälen. Skorna har rund tå, platt sula och är tillverkade i skinn. Klassisk och stilren design med logotyp på plösen.
Isabel Marant - Bekett Sneakers/38 - Säljer ett par Isabel Marant Bekett sneakers i storlek 38. Allt följer med alltså (Dustbag,Box) kvitto finns och skorna är knappast använda och enbart testade inomhus. Dessa är helt perfekta för tjejer som vill ha mode och lyx skor för en tredje del av priset från butik.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i 41, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Valentino Garavani sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Garavani sneakers i vitt skinn med en bred rosa panel och matchande rosa detaljer vid snörningen. Skorna har klassisk snörning och coola nitar på hälen för extra edge. Perfekta för dig som vill ha en stilren men unik look.