Alla kategorier > Mode > Skor
Vinterskor
Vinterskor - 89 Vinterskor - 90 Vinterskor - 91

Vinterskor

Storlek: 37
Kategori: Skor
Färg: Svarta

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vinterskor från Duffy i äkta skinn med fuskpäls inne. Har för breda fötter och kan därav inte ha på mig dessa, knappt använda. Dem är så så sköna! Priset är pga märken på skorna.

Anastasia Jovanovic
Anastasia Jovanovic
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinterskor  - Endast använda en gång förra vintern och är helt ny impregnerade så de ska tåla slask och snö i vintern. Supermysiga och varma på insidan. Endast lite dammiga då de legat i  lådan sen förra vintern, men detta går lätt att torka bort💕 det är storlek 40 me
Vinterskor  - Ett år lite mer finare vinterskor. Använda men fint skick!
Vinterskor - Nästar helt oanvända Timberlands perfekta till vintern. Säljer åt familjemedlem 🙌 Tvättar såklart iordning dom innan jag skickar!
Vinterskor med snörning - Säljer nu mina fina vinter skor med snygg sula och snörning. De har en robust design med en super mjuk insida för extra komfort. Perfekta för kyligare dagar. Säljer dessa då de är för små för mig och det inte är möjligt att göra en retur.       Dessa har använts med omsorg 1 vinter och har inga täcken på användning. Storlek 37-38 köptes för 699kr
Svarta Vinterskor - Säljer mina svarta vinterskor i storlek 39. Endast använda ett par gånger och väldigt varsamt, ser ut som helt nya! Köpta för 450:- från H&M. Super söta till vintern och håller en varm! 🥰
Vinterskor  - Svarta Uggs liknande skor från deichmann i storlek 39 till vinter som håller dig varm
Vinterskor  - Höga svarta Uggs liknande vinterskor. Skorna är från märket Red arctic i storleken 39. Skorna är använda på vintern i blött väder och därav har materialet blivit lite nopprigt.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Vita sneakers från Philippe Model - Snygga vita sneakers från Philippe Model med en stilren design. Skorna har snörning och en diskret logga på sidan. Riktigt sköna stilrena och bra inför vintern. Lite slitage på hälarna. Fråga efter bild vid köp! Om ni vill!
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Svarta med logoklack finns olika storlekar  - Säljer ett par svarta pumps i lack med öppen tå och ikonisk guld YSL-logga som klack. Skorna har en elegant, spetsig form och tunna remmar över foten. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig design.
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Svarta wedge sneakers med kardborre - Snygga svarta sneakers med inbyggd kilklack och flera kardborreband. Skorna har en cool design med rund tå och platt sula i gummi. Tillverkade i mocka och syntetmaterial, perfekta för dig som vill ha både stil och edge.
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Beige inuikii - Säljer mina inuikiis då jag egentligen har storlek 38 och råkade beställa fel🩷 fint skick men finns tänken på användning🩷