Alla kategorier > Skor
Vinterskor
Vinterskor - 89 Vinterskor - 90 Vinterskor - 91

Vinterskor

Storlek: 36-37
Kategori: Skor
Färg: Svarta

600 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Minetonka skor, svarta med fransar och så otroligt sköna vinterskor! Dessa är fodrade i ull och det är mocka/skinn pä utsidan!😍🫶🏻 storlek 36.5 så passar någon mellan 36-37. (Väldigt lika inuikiis) NYPRIS RUNT 800kr plus tull från deras hemsida

Tilda
Tilda
(130)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinterskor  - Säljer dessa sköna skor då dom inte kommer till användning😻Passar mig som har storlek 36/37☺️Dom är sällan använda och är därmed i bra skick. Pris kan diskuteras. Skriv ifall du vill veta mer information🥰
Vinterskor  - Säljer dessa lite tunnare vinter skor från Diverse. dom har en Kilklack och är bekväma enligt mig🥰
Vinterskor - Säljer ett par svarta vinterskor från Duffy. Skorna  är fodrade med mjukt material på insidan. De efterliknar inuikii skor. Jag har egentligen storlek 38 men jag kunde ha dom. Jag har inte använt de så mycket. Såklart så torkar av/ tvättar skorna ordentligare innan jag skickar dom. Fråga gärna om du undrar något eller vill ha fler bilder🩷
Vinterskor - Säljer dessa svarta uggs liknande vinterskor, strl. 36🖤Köpt från skopunkten. Vattentäta! De är använda, därav priset.
vinterskor  - inte använda supermycket då jag har ett annat par vinterskor! rengörs innan jag skickar varan, och utöver att dem är lite smutsiga för tillfället är det inga defekter! det är en 37 men jag har vanligtvis 38 och passar mig utmärkt!
Vinterskor  - Så fina vinterskor från HM premium i storlek 39. Använda fåtal gånger så väldigt bra skick!😍🙌🏻 Säljs inte längre, nypris 999kr
Vinterskor - Svarta vinterskor med spikes till barn av märket TrekMates. Perfekta nu till vintern!
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
*Limited edition* Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer mina älskade valentino skor pga att de inte längre passar min stil! Som man ser är de väl använda men har endast defekter på insidan av skon, de ser röda ut i kameran men är rosa i verkligheten💗💗 (den sista bilden är gammal)
Mörkblå Christian Louboutin med gråa nitar - Säljer ett par mörkblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med coola silverfärgade nitar på tån. Skorna har snörning, vit platt sula och beige insida i skinn. Perfekta för dig som vill sticka ut med en edgy detalj.
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga vita Valentino Rockstud sneakers med rosa detaljer och ikoniska nitar. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Tillverkade i skinn med rosa läderpaneler och matchande nitar för en edgy look. Perfekta för dig som vill sticka ut.