Alla kategorier > Skor
Vinterskor
Vinterskor - 89 Vinterskor - 90 Vinterskor - 91

Vinterskor

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Ellos

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nya oanvända vinterskor i Strl 38 från Ellos (ord. Pris 599kr), säljes pga något för små för mig och kommer därmed inte till användning. Beställdes hem i oktober och aldrig använts.

Bella Beurling
Bella Beurling
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinter skor - Vinter skor från ellos. Svarta i fårskinn.
Jättefina vinterskor - Jättefina vinterskor som passar med allt och är super fina, känns fint också! Säljer pgrund av att de inte passar längre :(
Vinterskor - Sorel-vintersko i storlek 38. Använda men bra skick!
Vinterskor - Vinterskor i strl 38 i bra skick.
Vinterskor  - Vinterskor,, fodrat.
Snygga vinterskor  - Säljer en olivgrön parkajacka med dragkedja och knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt för höst och vår. Den har praktiska fickor och justerbar midja för en bekväm stil. Passar perfekt för en avslappnad look.
Replay vinterskor  - Säljer dessa vintage replay vinterskor, jätte sköna med det fluffiga fodret på insidan. Pris kan diskuteras :)))
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Isabel Marant vita sneakers med kardborre - Säljer ett par vita sneakers från Isabel Marant med chunky design och flera kardborreband. Skorna har en mix av mocka och läder, samt en beige gummisula. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha något unikt till din outfit.