Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta stövlar i skinn från Esprit - Snygga svarta stövlar från Esprit i äkta skinn med dragkedja på insidan och dekorativa spännen i silver på utsidan. Platt sula och rund tå ger en klassisk look. Perfekta till höst och vinter för en stilren outfit.
Svarta höga stövlar i skinn med klack - Säljer ett par svarta höga stövlar i äkta skinn med rund tå och stabil klack. Stövlarna har en klassisk och stilren design som passar till många outfits!!💕obs lite små i storleken, jag brukar oftast ha 39 i skor och dessa passar
Svarta höga stövlar i skinn - Snygga svarta höga stövlar i skinn med dekorativa nitar runt ankeln. Perfekta för en stilren look och passar bra till både jeans och kjol. används typ två gånger
Stövlar i skinn - Säljer dessa snygga stövlar från mango. De är i 100% läder. Helt oanvända med lappen kvar. Säljer då de inte kommer till användning. Köpt för 1 299kr. Slutsålda på hemsidan.
Svarta stövlar i skinn - Höga svarta stövlar, tillverkade i äkta skinn från Italien. Använda ett fåtal gånger på grund av att de är för små De har spetsig tå, blockklack och dragkedja på insidan. Klassisk modell med högt skaft med resår.
Svarta stövlar med klack - Eleganta svarta stövlar i skinn med spetsig tå och klack. De har en praktisk dragkedja på sidan för enkel på- och avtagning. Perfekta för både höst och vinter. Köpta på zara för 1495kr säljs för 800kr  st 36. Säljs pga aldrig använt dom.
Svarta stövlar i skinn med klack
Svarta stövlar i skinn med klack - 0 Svarta stövlar i skinn med klack - 1 Svarta stövlar i skinn med klack - 2 Svarta stövlar i skinn med klack - 3 Svarta stövlar i skinn med klack - 4

Svarta stövlar i skinn med klack

Storlek: 41
Kategori: Skor
Märke: Esprit
Färg: Svarta
Skick: Bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta stövlar i skinn med markerad klack och rund tå. Stövlarna har dekorativa spännen upptill och vid ankeln samt dragkedja på insidan för enkel påtagning. Perfekta för dig som vill ha en klassisk och stilren look.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grå jeans flare  - Säljer mina grå jeans från gina tricot som är lite försmå i storlekarna så de ej kommer till användning. Säljer för 300kr plus frakt då de kostar 499 nypris.
Mönstrad klänning från Zara - Säljer en superfin mönstrad klänning från Zara i storlek S. Den har ett coolt djurmönster i bruna toner och är perfekt för höst och vår. Klänningen har långa ärmar och en smickrande v-ringning. Den är i mycket bra skick och har en elastisk midja för en bekväm passform.
Beige stickad tröja från Alice Bizous - Säljer en stilren beige stickad tröja från Alice Bizous. Tröjan har långa ärmar och ett litet skimmrigt garn.
Vit satinlinne med spetsdetaljer - Elegant vit satinlinne med svarta spetsdetaljer längs kanterna. Axelbandslös design med justerbara axelband för perfekt passform. Perfekt för en chic och stilren look. Har tyvärr ett litet hål som syns på bilden. Men borde va lätt att sy ihop.
Vit topp från 157 - Säljer en stilren vit topp från 157 i storlek S. Toppen har en enkel design med korta ärmar och en rund hals. Perfekt för en avslappnad look. Materialet är mjukt och bekvämt. Med en reglad sida.
Beige blus med refflar - En snygg beige blus från Holly and white. Mycket bra skick behöver bara strykas. Den är i storlek xs men passar även S. Passar mycket bra nu till sommaren.
Mörkblå topp från Atelier GS - Snygg mörkblå topp från Atelier GS med trekvartsärmar och ett glittrigt mönster framtill. Perfekt för att lägga till lite bling i vardagen. Tillverkad i ett bekvämt material som passar bra till olika tillfällen.
Vit tröja från lager 157 - Säljer en stilren vit tröja från lager157. Tröjan har korta ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en minimalistisk look. Passar bra till både jeans och kjol.
Svart långärmad tröja från 157 - Säljer en svart långärmad tröja från 157. Tröjan har en texturerad yta och en enkel design som passar perfekt till olika outfits. Perfekt för både vardag och speciella tillfällen.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →