Alla kategorier > Mode > Skor
Svarta stövlar i skinn med klack
Svarta stövlar i skinn med klack - 0 Svarta stövlar i skinn med klack - 1 Svarta stövlar i skinn med klack - 2 Svarta stövlar i skinn med klack - 3 Svarta stövlar i skinn med klack - 4

Svarta stövlar i skinn med klack

Storlek: 41
Kategori: Skor
Märke: Esprit
Färg: Svarta
Skick: Bra skick

499 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygga svarta stövlar i skinn med markerad klack och rund tå. Stövlarna har dekorativa spännen upptill och vid ankeln samt dragkedja på insidan för enkel påtagning. Perfekta för dig som vill ha en klassisk och stilren look.

Edit_larsson
Edit_larsson
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta stövlar i skinn från Esprit - Snygga svarta stövlar från Esprit i äkta skinn med dragkedja på insidan och dekorativa spännen i silver på utsidan. Platt sula och rund tå ger en klassisk look. Perfekta till höst och vinter för en stilren outfit.
Svarta höga stövlar i skinn med klack - Säljer ett par svarta höga stövlar i äkta skinn med rund tå och stabil klack. Stövlarna har en klassisk och stilren design som passar till många outfits!!💕obs lite små i storleken, jag brukar oftast ha 39 i skor och dessa passar
Stövlar i skinn - Säljer dessa snygga stövlar från mango. De är i 100% läder. Helt oanvända med lappen kvar. Säljer då de inte kommer till användning. Köpt för 1 299kr. Slutsålda på hemsidan.
Svarta stövlar i skinn - Höga svarta stövlar, tillverkade i äkta skinn från Italien. Använda ett fåtal gånger på grund av att de är för små De har spetsig tå, blockklack och dragkedja på insidan. Klassisk modell med högt skaft med resår.
Svarta stövlar från Gabor i skinn - Snygga svarta stövlar från Gabor med rund tå och låg klack. Tillverkade i mjukt skinn med dragkedja på insidan och två coola spänndetaljer upptill. Perfekt till höst och vinter för en stilren look.
Svarta höga stövlar i skinn - Stilrena svarta stövlar med fyrkantig tå och högt skaft. Tillverkade i slätt skinn med minimalistisk design och platt sula. Perfekta för dig som gillar en clean och edgy look till höst och vinter.
Svarta höga stövlar i skinn - Svarta höga stövlar med rund tå och platt sula, tillverkade i skinn. Stövlarna har dragkedja baktill och en bred rem upptill för extra stil. Perfekta för dig som gillar klassisk och enkel look med edge.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Mörkblå loubs med spikar - Säljer dessa väldigt fina mörkblå louboutins med spikar. Ingen box finns. Pris kan diskuteras vid snabb affär. Hör av er vid funderingar
Arigato  - Arigato 360 laceless | Nypris 3000kr | Storlek 45
Golden Goose skor - Tjena säljer ett par sköna Golden Goose skor i färg vit och grå. Väldigt classy o snygga. Helt nya box och påse medföljer såklart🫡💝
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta agats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Vita Maison Margiela Gats - Säljer nu dessa vita Maison Margiela gats för 1100kr! Skriv om du har någon fundering om skorna.
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med en glittrig guldstjärna på sidan och silverfärgad häl. Skon har snörning, beige sula och detaljer i mocka vid tån och hälen. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look.
Golden Goose  - Säljer ett par Golden Goose i Stolek 41. Allt og följer med, har även kvittot från köpet från (Merch Swden) hör av dig vid frågor
Maison Margiela sneakers stl 40 - Maison Margiela sneakers i vit med färgstänk på. Säljer för att det här inte riktigt är min stil längre! Box osv medföljer! Använd några fåtal gånger!