Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Eytys  - Bra skick, säljer då dem inte kommer till användning
Eytys - Jättefina svarta Eytys. Knappt använda då jag köpte fel storlek och inte hann byta. Priset går alltid att diskutera!🤗Bara att skriva om du har frågor, vita snöre följer med
Eytys - Säljer nu mina älskade eytys. De passar perfekt till allt!💕🙌🏼🙌🏼
Eytys  - Eytys storlek 43 bra skick behöver dock en tvättning pris kan diskuteras
Eytys  - Tjena! Säljer ett par svarta eytys i storlek 43! Skick 7/10. Hör av er om ni har några funderingar
Eytys
Eytys  - 89 Eytys  - 90 Eytys  - 91

Eytys

Storlek: 40
Kategori: Skor
Märke: Eytys
Färg: Svarta

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Eytys boots, lätt slitna men fantastiskt fin gummisula. Används ej så låter dessa gå vidare.

Joel Qviberg
Joel Qviberg
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Dressade sneakers Boggio Milano - En fin sko från Boggio Milano, använts mest till kostymbyxor och mer dressade looks. Har inte kommit till så mycket användning som jag hoppades på.
Ciesse Piumini - Vinterjacka från Ciesse Piumini. Inköpt på Luisaviaroma, 2 säsonger gammal men i väldigt fint skick, sparsamt använd. Nypris 4500:-, avtagbara armar så det blir en väst. Unik och så snygg! Inte många som har denna i Stockholm.
Liknande annonser
Visa alla