Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fendi skor - Storlek 38
Fendi skor  - Snygga Fendi skor i storlek 36
Fendi skor  - Använts ett par gånger men i bra skick
Skor från Fendi - Säljer mina flitigt använda skor från Fendi. Litet hål som går att sy.
Fendi skor - För små för mig då dem är i storlek 36, nyskick använda en gång . Dem passar även folk med storlek 37 men fortfarande för små för mig som har 38
Fendi skor  - Säljer mina fina skor, använd 2-3 gånger. Dem är i ny skick och det finns även kvitto med och kartongen till skorna.  Jag är en 36-37 och dem passar mig.  Pris kan diskuteras vid snabb affär
Fendi skor - Super snygga unika Fendi skor, köpta för 6000 knappt använda!
Fendi skor - Helt nya fendi skor, aldrig kom till användning, storlek 39,   Köpta för 8000 sek. säljer de för  6500 sek
Fendi skor storlek 36
Fendi skor storlek 36 - 89 Fendi skor storlek 36 - 90

Fendi skor storlek 36

Storlek: 36
Kategori: Skor
Märke: Fendi

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använda fåtal gånger

Melina
Melina
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
ballerinaskor  - använd en gång då de var lite för små för mig
Svarta sneakers från Inuikii med fårull - Säljer mina svarta Inuikii sneakers, använt fåtal gånger och är i mycket fint skick! Lådan ingår. Pris kan diskuteras💕
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i 41, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Svarta Saint Laurent sneakers - Svarta sneakers från Saint Laurent med vit text på sidan och guldfärgad logga på plösen. Skorna har snörning, rund tå och en beige platt sula. Tillverkade i canvas och skinn för en stilren och modern look.
Isabel Marant - Bekett Sneakers/38 - Säljer ett par Isabel Marant Bekett sneakers i storlek 38. Allt följer med alltså (Dustbag,Box) kvitto finns och skorna är knappast använda och enbart testade inomhus. Dessa är helt perfekta för tjejer som vill ha mode och lyx skor för en tredje del av priset från butik.
Maison Margiela gats - Säljer ett par Maison Margiela sneakers i marinblå mocka och läder med beige snörning och innersida. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och Maison Margiela-logga undertill. Snygg retrostil och riktigt clean look.Storlek 43 men passar som 42or🤗
Valentino Garavani vita sneakers - Säljer ett par vita Valentino Garavani sneakers med bred blå rem över snörningen och subtila nitar på hälen. Skorna har rund tå, platt sula och är tillverkade i skinn. Klassisk och stilren design med logotyp på plösen.
Valentino Garavani sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Garavani sneakers i vitt skinn med en bred rosa panel och matchande rosa detaljer vid snörningen. Skorna har klassisk snörning och coola nitar på hälen för extra edge. Perfekta för dig som vill ha en stilren men unik look.