Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta höga stövlar  - Svarta höga stövlar med klack! Storlek 38. Slutsålda från H&M
Svarta höga stövlar med klack - Snygga svarta stövlar med hög klack och rund tå. Stövlarna har dragkedja på insidan för enkel påtagning och en stilren design som passar till många outfits. Perfekta för dig som vill ha en klassisk look med lite edge
Svarta höga stövlar med klack - Snygga svarta stövlar med hög klack och fyrkantig tå. Stövlarna har dragkedja på insidan för enkel påtagning och en stilren, klassisk look som passar till många outfits. Klacken är 9cm
Höga stövlar - Så snygga stövlar med 10,5cm klack! Endast använda 1 gång inomhus! Storlek 38.
Svarta höga stövlar med klack - Snygga svarta stövlar i skinn med hög, rundad klack och spetsig tå. Stövlarna är knähöga och har en stilren, minimalistisk design som passar perfekt till både jeans och kjol. Materialet är slätt och ger en lyxig känsla.
Svarta höga stövlar med klack - Snygga svarta stövlar i skinnimitation med hög klack och spetsig tå. Stövlarna har dragkedja på insidan och en stilren, klassisk look som passar till många outfits.
Svarta höga stövlar med klack - Virala stövlarna från H&M. Aldrig använda. Storlek 38.
Svarta höga stövlar med klack - Stilrena svarta stövlar i skinn med hög klack och spetsig tå. Klassisk och elegant design som passar perfekt till både kjol och jeans. Stövlarna har en slät yta och når upp till knäet för en snygg siluett.
Svarta höga stövlar
Svarta höga stövlar - 89 Svarta höga stövlar - 90 Svarta höga stövlar - 91 Svarta höga stövlar - 92 Svarta höga stövlar - 93

Svarta höga stövlar

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Svarta

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfina höga svarta stövlar med hög klack. Märkta som storlek 38, passar mig som har 25cm i fotmått.

matildae
matildae
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Finklänning - Superfin ljusrosa klänning, funkar till bal eller skolavslutning! Köparen står för frakt
Virkad tjocktröja - Världens finaste virkade (tror jag) tjocktröja från Urban Outfitters i så fina färger. Jag älskar den men tycker inte den passar på mig. Säljer därför endast till ett bra pris. Tröjan är varm och skön på sommarkvällar!
Svarta kostymbyxor från zara - Superfina svarta högmidjade kostymbyxor från zara, säljer då de inte kommer till användning längre. Storlek xs, passar mig som är 36cm i HÖFTERNA och 163cm lång. Snygga fakefickor där bak, skriv för fler bilder eller mått.
LEVIS JEANS - Meeegasnygga Levis 501or köpta second hand. Herrmodell från början, men de är insydda i midjan så det syns inte. Passar mig som är 36cm runt höfterna och 163cm lång. Väldigt bra skick, säljer endast till bra pris.
Linnebyxor zara - Superfina linnebyxor från zara, går att ha både lågmidjat och högmidjat! Obs! Ej i linne-material.
Lågmidjade cargobyxor zara - Intressekoll på dessa ascoola, lågmidjade, vita cargobyxor från zara! De är väldigt långa, jag som är 163cm behmver vika upp dem typ 3 gånger. Passar mig som har 36cm rakt över midjan. Skriv för fler bilder eller mått. Säljer endast till bra pris.
Levis jeansshorts - Superfina Levis jeansshorts, köpta på Beyond Retro. Sitter löst rund midjan på mig som har 36cm från höft till höft. Low/midwaist och väldigt korta!
Croptop - Söt marinblå croptop från Tommy Hilfiger, köpt på plick men tror den är äkta! Fint, mjukt material med tryck på framsidan.
Grön topp - Ascool grön topp från HM, med öppen rygg, knytband där bak och lite polokrage. Mjukt material, sparsamt använd.
Klackar - Världens gulligaste klackar köpta second hand i Biarritz. Storlek 37, rätt låg klack. Mocka-liknande material i klarblå färg. Lite små på mig som har 25cm i fotmått.
Liknande annonser
Visa alla