Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skor  - Säljer ett par feta lanvins box o kvitto ingår! Köpt på NK! Skriv för mer frågor
Aurelien skor  - Säljer dessa riktigt feta Aurélien skor då de inte passar mig längre. Bra skick 8/10. Nypris runt 5000kr. Allt og finns (box, dustbag x2, papper och äkthetsbevis) storlek 43 kan passa större. Skriv om ni har frågor!
Lanvin skor  - Säljer nu mina lanvin skor i bra skick. Storlek 9 som motsvarar 43
Skor - Skorna är blå sneakers med vita detaljer, som en vit sula och snören. De har "SPROX" inuti och "sport" skrivet på sidan. De är bekväma och bra för sportiga aktiviteter. Ska tvätta innan jag skickar iväg dem.‼️
Nike skor  - Fina blå nike skor. Går att pruta vid snabba affärer.
Valentino skor - Säljer ett par valentino opens i marinblå  färg. Storlek 43 men passar 42/43 . Skorna är i bra skick och kommer med låda,kvitto,dustbag och extra snören. Skriv för mer info⚡️Fraktas snabbt
Lanvin skor  - December REA! Hej, säljer nu dessa svin snygga lanvin skor. Skorna är i nytt skick! Begränsat antal boxar och dustbag. Hör av dig vid frågor.
Valentino skor - Valentino toile strl 44 box extra snören o påse med! Perfekt för sommarn
Skor
Skor - 89 Skor - 90

Skor

Storlek: 43
Kategori: Skor
Märke: Inget
Färg: Marinblåa

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skor helt oanvända

Fanny Börjesson
Fanny Börjesson
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Boots - Säljer mina svarta boots helt oanvända från Even & Odd köpta på zalando då jag köpte för stor storlek
Linnebyxor - Linnebyxor från arket, fint skick  Nypris 1000kr
Klänning  - Svart klänning från revolve. Använd en gång. Nypris 2113kr med frakt.
Guldiga solglasögon från Ray-Ban - Snygga guldiga Ray-Ban solglasögon i klassisk pilotmodell med bruna tonade glas. Perfekta för soliga dagar och kommer med ett stilrent svart fodral för säker förvaring. Nypris 1200kr
Vit stickad byxdress - Snygg vit stickat sett med ett unikt mönster och knappar framtill. tubtopp-design och vida ben, vilket ger en trendig och bekväm look. Perfekt för en stilren och avslappnad outfit. Mjukis settet är från bershka
Svart långklänning med volangdetaljer - Elegant svart långklänning med smala axelband och volangdetaljer. Perfekt för en stilren look. Fungerar både för xs och s
Bruna Corlin solglasögon  - Snygga bruna solglasögon från Corlin i kantig modell med markerade bågar och guldiga C-detaljer på sidorna. Glasögonen har en stilren och trendig look, perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Kommer med svart fodral. Nypris 1299kr
Mörkgrå kofta med knappar - Säljer en mörkgrå, loose-fit kofta med stora träknappar framtill. Koftan har en rak, boxig passform och är stickad i ett mjukt material. Perfekt för lager-på-lager och chill höst- eller vinterstil.
Blå byxdress från Mars the Label - Säljer en blå byxdress från Mars the Label i storlek 8. Byxdressen har ett coolt mönster, breda ben och en sned dragkedja framtill. Modellen är strapless och har fickor på benen för extra stilpoäng. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik look.
Liknande annonser
Visa alla